Filtruj według

Wymiary (wybierz rozmiar)

Pokrowce na dywany

Showing 1 - 6 of 6 results

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Chroń swój dom – pokrowiec na dywan

Posiadasz wełniany dywan, który kosztował małą fortunę lub chcesz, aby Twój dodatek służył Ci maksymalnie długo? Pokrowce na dywan są zatem rozwiązaniem idealnym.

Często urządzasz imprezy albo rodzinne spotkania i boisz się, że goście w ciężkim obuwiu zniszczą Twój dywan? Urządzasz przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy i inne dzieci z pewnością narozlewają napoje oraz porozrzucają kawałki jedzenia brudząc dywany i całą podłogę dookoła. Odwiedzi Cię rodzina z kudłatym psem i również boisz się o swój wspaniały dywan? Teraz nie musisz zwijać i wynosić dywanu z domu lub mieszkania, czasami wręcz nie ma miejsca na jego przechowanie. Wystarczy rozłożyć pokrowiec na dywan, aby maksymalnie zabezpieczyć go przed zniszczeniem i pobrudzeniem.

Praktyczne i z gustem

Nasze pokrowce na dywan to nie tylko praktyczne, ale też i piękne dodatki. Dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu pasują na te mniejsze, jak i większe dywany. Posiadają elastyczny brzeg dzięki czemu nie zsuwają się idealnie zakrywając i chroniąc Twój dywan, a na dodatek po zdjęciu można go zwyczajnie wyprać w pralce stosując się do instrukcji prania.

Nie musisz się obawiać, że pokrowiec będzie szpecił Twoje misternie urządzone wnętrze, gdyż wszystkie modele posiadają piękne i ciekawe wzory, a delikatny welurowy włosek dodaje elegancji całości.

Stosując pokrowiec na dywan bez obaw możesz urządzać domowe przyjęcia tak często jak masz na to ochotę i nie musisz prosić gości o zdejmowanie butów. Możesz pozwolić dzieciom bezkarnie bawić się masami plastycznymi, brokatem, jeść na podłodze i wyczyniać harce z domowymi zwierzakami. Wystarczy ten jeden dodatek bardzo łatwy nawet podczas samodzielnego zakładania i zdejmowania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w kilka modeli o różnych wzorach i zmieniać je jeśli często odwiedzają Cię te same osoby. Wprowadzi to element urozmaicenia, a goście z pozytywnym zaskoczeniem przyjmą ciekawą zmianę aranżacji wnętrza.