Chodniki do przedpokoju

Showing 1 - 12 of 66 results

Pokazano 1-12 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Przedpokój to ważne pomieszczenie, ponieważ pełni w domu rolę reprezentatywną. Każdy gość, który Cię odwiedzi — bez względu na to, czy jest nim listonosz, kurier czy rodzina i przyjaciele — w pierwszej kolejności zobaczy właśnie przedpokój. To wizytówka domu, która często sprawia pewne trudności na etapie aranżacji wnętrza. Przedpokoje są zazwyczaj mało ustawne. Długie i wąskie stwarzają tyle samo ograniczeń, co te na planie kwadratu o niewielkim metrażu z drzwiami prowadzącymi do różnych pomieszczeń. W najlepszej sytuacji są ci, którzy dysponują przestronnym wnętrzem i mogą je urządzić na wiele sposobów.

Bez względu na to, do której grupy należysz, przy wyposażaniu przedpokoju nie zapomnij o detalach. Tekstylia dodadzą temu pomieszczeniu przytulnego charakteru i będą zaproszeniem, aby wejść dalej i się rozgościć. Rolą chodnika do przedpokoju jest nie tylko ocieplenie klimatu, ożywienie czy rozjaśnienie ścian. Ten drobiazg równie dobrze sprawdza się jako ochrona podłogi przed wilgocią oraz miejsce do przechowywania obuwia.

Jaki chodnik do przedpokoju wybrać?

Oferta chodników do przedpokoju jest ogromna, ale wybór nie jest łatwy. Przede wszystkim musisz sugerować się rozkładem wnętrza, jego metrażem oraz ograniczeniami w postaci wnęk czy mebli. Przy przeglądaniu pięknych produktów nie zapominaj o najważniejszym — dywanik musi być praktyczny. Przedpokój jest często użytkowany, nierzadko poruszasz się po nim, mając buty na nogach. Brudne reklamówki, torby czy mokre parasole także znajdują tutaj swoją „przystań” zanim rozbierzesz się i wejdziesz dalej.

Kupując chodnik do przedpokoju, zwróć uwagę na dywaniki o określonych cechach.

  • Z krótkim runem — pomiędzy długimi włosami gromadzi się piasek, błoto, wilgoć. Takie środowisko sprzyja rozwojowi bakterii. Jednocześnie trudniej zadbać o porządek i doczyścić miękki, puszysty dywan.
  • Wzorzyste — zabrudzenia są na nich mniej widoczne niż na jednolitych, gładkich i jasnych powierzchniach,
  • Podgumowane — mata antypoślizgowa lub gumowe wstawki pod dywanem są obowiązkowe. Podnoszą estetykę, ponieważ uniemożliwiają zaginanie lub falowanie dywanu, a przede wszystkim chronią przed poślizgnięciem się lub potknięciem.

Ze względu na to, że przedpokój jest zazwyczaj pomieszczeniem ciemnym, pozbawionym okien, wybieraj takie modele, które optycznie powiększą lub rozjaśnią wnętrze. W przypadku stonowanego wystroju awangardowe chodniki będą strzałem w dziesiątkę.

Nasza oferta chodników do przedpokoju

Nasza oferta chodników do przedpokoju odpowiada na potrzeby osób szukających nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Mamy asortyment obfitujący w dywany gładkie i wzorzyste, klasyczne oraz współczesne. Wśród nich znajdziesz nie tylko chodniki prostokątne, ale też kwadratowe czy okrągłe, które pod względem rozmiaru bez trudu dopasujesz do konkretnego wnętrza.

Zwracamy Twoją uwagę na wysoką jakość naszych produktów. Wiemy, że poddawane intensywnej, codziennej eksploatacji, będą często czyszczone. Prane w pralce lub chemicznie na pewno nie stracą swojej faktury oraz intensywnych kolorów.