Black and Gold

Showing 1 - 12 of 18 results

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Poszukujesz dywanu, którego utrzymanie w czystości nie sprawi Ci problemu? Na uwagę zasługuje nasza kolekcja Black and Gold. Są to dywany wykonane metodą nadruku cyfrowego, które bez najmniejszych obaw nadają się do prania w pralce. Ich charakterystyczną cechą jest brak tradycyjnego runa dywanowego, co gwarantuje wygodę podczas codziennego użytkowania.

Dywany nowoczesne Black and Gold zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Cechują się trwałością kolorów, odpornością na odgniecenia oraz na ścieranie. Produkty te doskonale przylegają do podłoża, ze względu na antypoślizgowy spód, który wykonany został z bawełny - zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dywany do prania w pralce to idealne rozwiązanie jeśli w domu masz czworonoga lub małe dziecko. Brud i kurz nie wnika we włókna, wszelkie zabrudzenia można usunąć zwilżoną ściereczką lub wyprać w pralce, w temperaturze 30 stopni Celsjusza (program delikatny).

Uniwersalna kolorystyka doskonale podkreśla eleganckie wzornictwo, które przepięknie zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, eklektycznych czy glamour.