Filtruj według

Wymiary (wybierz rozmiar)

Szerokość (dotyczy chodników)

Średnica

Antypoślizgowy spód

Możliwość prania w pralce w 30°

Kształt

Dywaniki

Showing 1 - 12 of 383 results

Pokazano 1-12 z 383 pozycji

Aktywne filtry

Dywan Portofino koło jednolity brązowy

Dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 027/2023.

Cena 58,00 zł
Średnica

Dywan dla dzieci Bella 09-GRY - Szary

Dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 027/2023.

Cena 696,00 zł
Wymiary (wybierz rozmiar)

Dywan dla dzieci Bella 08-GRY - Szary

Dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 027/2023.Nasza propozycja z pewnością przypadnie do gustu milusińskim.

Cena 696,00 zł
Wymiary (wybierz rozmiar)

Dywanik do pokoju

Wbrew pozorom, to małe pokoiki zdecydowanie trudniej urządzić dobrze i gustownie, niż pokaźnych rozmiarów salony, czy sypialnie. Stąd też proponujemy dział Dywaniki, w którym znaleźć można wszystkie modele dostępne w najmniejszych opcjach rozmiarowych. Nie każdy bowiem ma potrzebę, ochotę oraz możliwości finansowe, aby zakupić kilkumetrowy dywan do swojego wnętrza.

Zdarzają się sytuacje gdy szukamy danego przedmiotu nie po jego rodzaju, kolorze, czy składzie, ale na pierwszy plan wychodzą jego gabaryty, które stanowią główne kryterium wyszukiwania. Przyczyny mogą być różne – nie mamy miejsca na większy model, potrzebujemy akurat coś niedużego do ułożenia przy kominku lub ulubionym fotelu, chcemy w sypialni rozłożyć przy obu stronach łóżka dwa urocze dodatki, bądź też nie jesteśmy przekonani do danego modelu i kupujemy ten najmniejszy „na próbę”.

Dywan i dywanik – duet idealny

Niedużych rozmiarów dywanik będzie odpowiedni nie tylko do małych pokoików, ale to również doskonała okazja do tworzenia kompletów w jednym pomieszczeniu lub spójnego wystroju w całym domu lub mieszkaniu.

Wszystkie modele w sklepie 7 Królestw Dywanów dostępne są w różnych rozmiarach, a czasami też w kilku wersjach kolorystycznych, co pozwala na doskonałą zabawę w aranżację wnętrz.

Małe wymiary danego dywanu pozwalają wykorzystać go również jako elegancką wycieraczkę lub chodniczek do przedpokoju, bądź korytarza. Najmniejsze dywaniki mają wymiary 40 x 60 cm co czyni je idealnymi dodatkami do rozłożenia przy wejściowych drzwiach. Dywanik 50 x 80 cm pięknie wkomponuje się w przestrzeń domowej altany i przedpokoju, a najwspanialsza w tym wszystkim jest możliwość dobrania identycznego dywanu, w dużo większym rozmiarze, do salonu lub/i jadalni.

Rozmiar, a jakość

Dywany pełnią w naszych domach różne funkcje – chroniące podłogę, chroniące nas przed zimnem emanującym z podłogi właśnie, ozdobne, wyciszające pogłos w dużych przestrzeniach itp. Same w sobie, te dodatki również posiadają pewne właściwości, z powodu których wybieramy właśnie ten dywan, a nie inny, jak wysoki lub niski stopień przewodnictwa cieplnego, antypoślizgowość, trudnopalność, różnego rodzaju certyfikaty bezpieczeństwa itp. I tu pamiętać należy, że bez względu na to jakiej wielkości dany model dywanu wybierzemy, duży lub bardzo mały, każdy z nich będzie posiadał dokładnie te same właściwości. Jedyne na co wpływ ma rozmiar, to cena, im mniejszych rozmiarów dywaniki, tym cena staje się niższa, i na odwrót.

Bogata oferta

Urządzając dane wnętrze warto pamiętać o zasadzie, która zdecydowanie odradza pokrywanie całej powierzchni podłogi dywanem, od tego są wykładziny. Zadaniem dywanu jest zdobić, bardzo często też podkreślić piękno drewna lub posadzki, a przecież każde pomieszczenie jest inne, stąd też taki bogaty wybór rozmiarów dywanów, wśród których przebierać mogą klienci.

Dział Dywaniki, to nie tylko małe prostokątne modele, ale również te okrągłe i owalne, sznurkowe, z długim i krótkim runem, z frędzlami i antypoślizgowym spodem, wszystko po to, by każde wnętrze było piękne i niepowtarzalne.