Komplety łazienkowe

Showing 1 - 12 of 40 results

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Każdy z nas chyba zna to nieprzyjemne uczucie jakie towarzyszy nam zaraz po wyjściu z kąpieli. Chłód podłogi nie jest niczym przyjemnym. W naszym asortymencie znajdą Państwo komplety łazienkowe do każdej łazienki, zarówno takiej, która została urządzona na styl klasyczny, jak i nowoczesny, glamour, romantyczny czy skandynawski.

FUNKCJONALNOŚĆ

Prócz aspektów wizualnych, ważne jest również to, aby dywaniki łazienkowe były praktyczne. W naszym sklepie znajdą Państwo przeróżne komplety łazienkowe: na antypoślizgowym spodzie, który zagwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytku (dywaniki nie będą się zwijały, ani przesuwały), komplety łazienkowe przystosowane do prania w pralce w temperaturze 30 stopni oraz dywaniki z wycięciem pod toaletę.

ZALETY KOMPLETÓW ŁAZIENKOWYCH:

- izolator od zimnej podłogi, zapobiega kontaktowi z nieprzyjemnym chłodem

- dekoracja łazienkowa

- zwiększone bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Komplety łazienkowe, które zostały wyposażone w antypoślizgowy spód zminimalizują ryzyko potknięcia się czy poślizgnięcia

- bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy wyprać w pralce w 30 stopniach bez obawy o uszkodzenia czy odkształcenia.

KOLORYSTYKA

Wybierając upragniony komplet łazienkowy należy kierować się paroma prostymi zasadami. Kolor kompletu łazienkowego dobieramy do kolorystyki panującej w łazience. Można dobrać produkt o podobnej tonacji co kolor ścian - mogą być nawet o ton jaśniejsze lub ciemniejsze, ponieważ stworzymy wtedy spójną całość. Odważniejszym jest dobranie kompletu kontrastującego z kolorem płytek lub ścian - jednak nie mogą być to kolory zupełnie do siebie nie pasujące.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór kompletów łazienkowych w szerokim wachlarzu wzorów oraz kolorów.