Komplety łazienkowe

Showing 1 - 12 of 128 results

Pokazano 1-12 z 128 pozycji

Aktywne filtry

Każdy z nas chyba zna to nieprzyjemne uczucie jakie towarzyszy nam zaraz po wyjściu z kąpieli. Chłód podłogi nie jest niczym przyjemnym. W naszym asortymencie znajdą Państwo komplety łazienkowe do każdej łazienki, zarówno takiej, która została urządzona na styl klasyczny, jak i nowoczesny, glamour, romantyczny czy skandynawski.

Dywaniki łazienkowe komplety są doskonałą propozycją zarówno do łazienek z tradycyjnym, jak i podłogowym ogrzewaniem, ponieważ łączą komfort i bezpieczeństwo.

FUNKCJONALNOŚĆ

Prócz aspektów wizualnych, ważne jest również to, aby dywaniki łazienkowe były praktyczne. W naszym sklepie znajdą Państwo przeróżne komplety łazienkowe: na antypoślizgowym spodzie, który zagwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytku (dywaniki nie będą się zwijały, ani przesuwały), komplety łazienkowe przystosowane do prania w pralce w temperaturze 30 stopni oraz dywaniki z wycięciem pod toaletę.

ZALETY KOMPLETÓW ŁAZIENKOWYCH:

  • izolator od zimnej podłogi, zapobiega kontaktowi z nieprzyjemnym chłodem
  • dekoracja łazienkowa
  • zwiększone bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Komplety łazienkowe, które zostały wyposażone w antypoślizgowy spód zminimalizują ryzyko potknięcia się czy poślizgnięcia
  • bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy wyprać w pralce w 30 stopniach bez obawy o uszkodzenia czy odkształcenia.

KOLORYSTYKA

Wybierając upragniony komplet łazienkowy należy kierować się paroma prostymi zasadami. Kolor kompletu łazienkowego dobieramy do kolorystyki panującej w łazience. Można dobrać produkt o podobnej tonacji co kolor ścian - mogą być nawet o ton jaśniejsze lub ciemniejsze, ponieważ stworzymy wtedy spójną całość. Odważniejszym jest dobranie kompletu kontrastującego z kolorem płytek lub ścian - jednak nie mogą być to kolory zupełnie do siebie nie pasujące.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór kompletów łazienkowych w szerokim wachlarzu wzorów oraz kolorów.

Do łazienki małej i dużej

Dywaniki łazienkowe komplet dwuczęściowy z mniejszym elementem z wcięciem pod toalety są propozycją nie tylko do dużych i przestronnych łazienek. Sprawdzą się również w starszym budownictwie, gdzie w mieszkaniach łazienka i toaleta to dwa oddzielne pomieszczenia. Mniejszy dywanik można położyć w ubikacji, a większy przy wannie, umywalce lub prysznicu. Wciąż będą tworzyć spójny komplet pomimo rozłożenia ich w osobnych pomieszczeniach.

Wspaniałym rozwiązaniem w naszym sklepie jest dostępność kompletów łazienkowych z tym samym wzorem w dwóch wariantach – z mniejszym dywanikiem z wycięciem na toaletę lub bez wycięcia. To Ty decydujesz, który będzie bardziej odpowiadać Twoim potrzebom i gustowi.

Nie tylko do łazienki

Funkcjonalne komplety łazienkowe - dywaniki w dwóch rozmiarach raz położone w łazience powinny już tam zostać. Jednak kupiony nowy komplet można wykorzystać również na inne sposoby.

Wspaniałe i praktyczne właściwości naszych dywaników, takie jak odporność na działanie wilgoci, antypoślizgowy spód i możliwość bezproblemowego prania w pralce pozwalają na ich intensywne użytkowanie. Niewielkie rozmiary dywaników ułatwiają ich przenoszenie w różne miejsca, dzięki czemu można je położyć np.:

  • w domowych saunach – podczas wchodzenia i wychodzenia z sauny lub przy towarzyszącej jej wannie bądź prysznicu,

  • na tarasach i w ogrodzie – podczas letnich upałów dzieci uwielbiają pluskać się w basenikach, by zminimalizować nanoszenie do wody trawy i piasku można ułożyć dywanik przy wejściu do basenu,

  • trampolina – dywanik pozwoli dziecku bez problemu zdjąć lub założyć buciki oraz wytrzeć stopy przed wejściem na trampolinę, dzięki czemu uniknie nanoszenia większych zanieczyszczeń do środka, pozwalając na bezpieczną zabawę.