Dywany antypoślizgowe

Showing 1 - 12 of 254 results

Pokazano 1-12 z 254 pozycji

Aktywne filtry

Pewnie niejeden raz słyszałeś o tym, że najwięcej wypadków zdarza się w domu. Dlatego warto zainwestować w dywany antypoślizgowe. Są one zaprojektowane tak, by zapewniać najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. To świetny wybór do wszystkich wnętrz, a dzięki szerokiej gamie stylistycznej nietrudno dobrać dodatek, który będzie stylową ozdobą aranżacji. Dowiedz się więcej o dywanach antypoślizgowych i naszym asortymencie.

Czym wyróżniają się dywany antypoślizgowe?

Jak odróżnić dywany antypoślizgowe od innych i co sprawia, że mają takie właśnie właściwości? Gdzie można i warto je zastosować? Jest kilka kwestii, którym warto przyjrzeć się przed zakupem.

 - Dywan antypoślizgowy od innych wyróżnia przede wszystkim specjalna warstwa spodnią. Podgumowane podbicie sprawia, że dywan nie przesuwa się na podłodze. Dzięki temu znacznie trudniej o jakikolwiek wypadek. Ma to znaczenie szczególnie w domach, w których mieszkają dzieci. Podgumowany spód zapewnia świetną przyczepność przez cały okres użytkowania dywanu – nie musisz się więc martwić o jego zużycie.

 - Dywany antypoślizgowe mają też jednak specjalną warstwę wierzchnią. To, z jakiego materiału są wykonane i w jaki sposób został on obrobiony, determinuje ich właściwości. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się przędzę syntetyczną, która jest też antyelektrostatyczna i higieniczna. Bywają też pokrywane specjalnymi powłokami ograniczającymi tarcie. Po dywanie antypoślizgowym chodzi się komfortowo i bezpiecznie, nawet na bosaka lub w skarpetkach.

 - Gdzie warto zastosować dywany antypoślizgowe? Ich walory docenisz w zasadzie w każdym domowym pomieszczeniu, a także w biurze czy w przestrzeni komercyjnej. Rewelacyjnie sprawdzą się w pokoju dziecka, zapewniając Twojemu maluchowi przytulny kąt, a jednocześnie pełne bezpieczeństwo przy nawet najbardziej szalonych zabawach. Z tego samego powodu warto zwrócić uwagę na to, by dywany w salonie czy innych pomieszczeniach, w których często bawią się najmłodsi członkowie rodziny, również były antypoślizgowe. Także dywaniki do łazienki czy kuchni powinny wykazywać tę właściwość, podobnie jak dywany, chodniki czy wykładziny wykorzystywane w przedpokojach, holach, korytarzach i na schodach.

Wysokiej jakości dywany antypoślizgowe – nasza oferta

Jeśli chodzi o dywany antypoślizgowe, proponujemy Ci odpowiednie rozwiązania do każdego pomieszczenia. Nasze propozycje obejmują modele małe i duże, stonowane i wyraziste, jednolite w kolorze i bajecznie wzorzyste. Proponujemy też zarówno modele z krótkim, zwartym włosiem, jak i takie, które pozwolą Ci się poczuć, jakbyś stąpał po chmurze. Dywany antypoślizgowe wykonywane są przede wszystkim z przędzy syntetycznej, która jest też łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, a ponadto nie uczula. Dlatego świetnie sprawdzą się w każdym domu – bez wyjątku. Z naszej strony zawsze możesz liczyć też bezkonkurencyjną jakość. Dzięki temu masz pewność, że wybrana ozdoba Twojej podłogi i całego domu posłuży Ci przez wiele lat.