Dywany akrylowe

Showing 1 - 6 of 6 results

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dywany to element wystroju spotykany w niemal każdym polskim mieszkaniu. Ocieplają wnętrze i stanowią naturalną izolację dla chłodnej podłogi. Odpowiednio dobrane mogą też być wspaniałą ozdobą pomieszczenia. Współcześnie wzory zachwycają bogactwem barw i stylów, dlatego dobranie odpowiedniego dywanu do każdego wnętrza nie powinno stanowić problemu.

Wśród dostępnych na rynku modeli do najpopularniejszych należą dywany akrylowe. Wykonane w całości z syntetycznej przędzy mają wiele zalet. Przędza akrylowa stwarza bardzo szerokie możliwości w zakresie designu. Może być barwiona na nieskończoną liczbę kolorów i tworzyć zarówno krótkie, jak i długie włosie. Włókno akrylowe w dotyku jest zbliżona do wełny, dlatego zapewnia doskonałe parametry użytkowe.

Dlaczego warto postawić na dywany akrylowe?

Poza wymienionymi powyżej zaletami dywany akrylowe mają jeszcze wiele innych. To doskonały wybór dla:

  • alergików – przędza akrylowa w przeciwieństwie do wełny jest antyalergiczna, a ponadto nie przyciąga kurzu ani drobnoustrojów, a jednocześnie jest łatwa w czyszczeniu,
  • oszczędnych – dywany akrylowe są znacznie tańsze od wełnianych,
  • osób chcących poprawić właściwości termiczne podłogi i zwiększyć komfort przebywania w pomieszczeniach – stanowią bowiem doskonałą izolację,
  • osób, którym zależy na trwałości – są odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV, przez co na długo zachowują swój pierwotny wygląd,
  • miłośników ciekawego designu – ponieważ występują w ogromnej ilości wariantów i wzorów oraz zachwycają bogatą kolorystyką.

Gdzie sprawdzą się dywany akrylowe?

Dzięki różnorodnemu wzornictwu i szerokim możliwościom wykorzystania przędzy akrylowej, można z niej produkować dywany o różnorodnym przeznaczeniu. W naszym asortymencie znajdziesz dywany akrylowe idealne do rozłożenia w centralnym punkcie salonu, a także puszyste modele mogące dodać przytulności sypialni albo pokojowi dziecka. Wykonane z tego materiału wzory sprawdzą się także w roli chodników korytarzowych i z powodzeniem posłużą do wyłożenia wewnętrznych schodów. Dzięki temu, że włókna akrylowe nie pochłaniają wody ani zabrudzeń i są bardzo łatwe w czyszczeniu, dywany z nich utkane nadają się także do łazienki i kuchni. Ważne, by w tym przypadku wybrać modele o krótszym włosiu, które będą łatwiejsze w utrzymaniu i usuwaniu ewentualnych plam.

Nasza oferta dywanów akrylowych

Propozycja naszej firmy obejmuje dywany akrylowe w wielu kształtach, rozmiarach i wzorach. Proponujemy zarówno eleganckie kompozycje w stonowanych barwach, jak i nowoczesne modele o wyrazistej stylistyce, które ożywią każde wnętrze. Niezależnie od wybranego wariantu, jego jakość na pewno Cię nie zawiedzie. Zachęcamy do zakupów.