Dywany marmur

Showing 1 - 12 of 19 results

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Dywan imitacja marmuru

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią produktów dywanów jak marmur. Jak powszechnie wiadomo ten szlachetny kamień to symbol elegancji oraz klasycznego stylu antycznych przestrzeni. Marmur przynosi na myśl wyposażenie hiszpańskich willi lub greckich domków letniskowych. Kojarzy się także z wyszukanym stylem, dobrym smakiem i luksusem. Dlaczego więc nie przenieść go na dywany? Jeśli szukasz dywanów à la marmur to trafiłeś idealnie. Mamy do zaoferowania szereg produktów, imitujących fakturę, kolory i wygląd tego surowca kojarzonego z ciepłymi krajami i pałacowymi wnętrzami.

Dlaczego marmur?

Marmur od lat uchodzi za materiał luksusowy, który jest kwintesencją dobrego smaku. Przez lata mogliśmy go oglądać głównie w pałacach, muzeach i luksusowych willach, w których często pokrywał schody lub ściany. Ceniony jest przede wszystkim za trwałość i oryginalny wygląd pokryty żyłkami w ciemniejszym kolorze. Kamień ten wydobywany w różnych rejonach świata, różni się kolorami i właściwościami fizycznymi. Wśród najbardziej pożądanych egzemplarzy znajdują się bloki w odcieniach szarości oraz złota. W naszej ofercie znajdują się dywany imitujące marmur w obu tych kolorach.

Dywan szary marmur

Dywan wzór marmur w szarym kolorze stał się bestsellerem wśród pokryć podłogowych w tej kategorii. Pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu, dodając mu nutę elegancji i luksusu. Dywan szary marmur w ciekawy sposób nawiązuje do oryginału, ale nie imituje go na siłę, dzięki czemu wygląda oryginalnie, ale nie kiczowato. Wspaniale komponuje się z wystrojem minimalistycznego wnętrza, dobrze wygląda również pokoju w stylu skandynawskim, w którym cenione są naturalne materiały. Dywan imitacja marmuru w tym kolorze warto umieścić w salonie lub sypialni. Obu tym wnętrzom doda blasku, ale nie będzie dominującym elementem wyposażenia. Niezłym pomysłem jest zestawianie dywanu wzór marmur z elementami dekoracyjnymi, np. figurkami lub stolikiem z naturalnego kamienia.

Dywan złoty marmur

Kolejnym popularnym modelem w tej kategorii pokryć podłogowych jest dywan złoty marmur. Tego typu egzemplarze nawiązują do kamieni naturalnych w cieplejszym odcieniu. Ich wzory odzwierciedlają złote, żółte i jasnopomarańczowe kolory, przywodzące na myśl kolory życiodajnej gwiazdy. Dywan złoty marmur z powodzeniem przyozdobi wnętrze w stylu glamour lub Hollywood. Nada się także do salonów urody utrzymanych w ciepłych kolorach oraz pomieszczeniach, które urządzone zostały w wyspiarskim stylu.

Dywan do salonu marmur

Warto zainwestować w dywan do salonu marmur, który będzie pasował do każdego wnętrza. Cieszymy się, mogąc powiększać tę kategorię produktów o nowe modele w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Pamiętaj, że dywan imitujący marmur to dobra i tańsza alternatywa od naturalnego kamienia. Tego typu kobierce dobrze wystylizowane mogą nadać każdemu pomieszczeniu charakter. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie produktami.