Filtruj według

Antypoślizgowy spód

Możliwość prania w pralce w 30°

Kształt

Wykładziny na wymiar

Showing 1 - 12 of 12 results

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Wykładziny dywanowe na wymiar

Wykładziny dywanowe na wymiar to idealny wybór do pomieszczeń, w których chcemy stworzyć niepowtarzalny klimat lub ukryć mało reprezentacyjny fragment podłogi.

Praktyczna elegancja w każdym wnętrzu

Produkty do wnętrz, czyli tapety, chodniki i dywany na wymiar cieszą się popularnością, ponieważ pozwalają w pełni wykorzystać daną wykładzinę. Efektem tego zabiegu jest klimat stworzony w pomieszczeniu oraz maksymalna wydajność.

Wykładziny dywanowe na wymiar bardzo często wykorzystywane są w przestrzeniach biurowych, lecz równie dobrze wpasowują się w domową przestrzeń. W przeciwieństwie do wykładzin PCV, które łatwo utrzymać w czystości, ale są mniej eleganckie, dywanowe prezentują się pięknie i z klasą.

Wykładzina na wymiar – duża pula zastosowań

Nasze wykładziny dywanowe z kolekcji Texas charakteryzują się miękkością, sprężystością włókien oraz dużą odpornością na odkształcenia i przetarcia, co sprawia, że są to produktami idealnymi również do pokoi dziecięcych, w których często zdarza się zbrudzić dywan np. rozlanym sokiem.

Wykładzina dywanowa na wymiar pozwala na całkowite przykrycie surowej betonowej posadzki, której widok, np. w sypialni nie jest pożądany. W niektórych wnętrzach z wielu powodów nie da się wyłożyć podłogi panelami lub płytkami. W takiej sytuacji wykładzina pozwoli zasłonić niedoskonałości.

W przeciwieństwie do niektórych dywanów wymagających trzepania, które przesuwają się po podłodze i bywają trudne do odkurzania, dopasowana wykładzina dywanowa pozwala na dość szybkie i bezproblemowe sprzątnięcie całego pokoju. Brzegi zabezpieczone listwami podłogowymi utrzymują całość w jednym miejscu i pozwalają na bezpieczne użytkowanie wykładziny nawet w pokojach naszych pociech.

Jednokolorowe wykładziny dywanowe pozwalają na ich dopasowanie do wielu wnętrz, nawet takich o wzorzystych ścianach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w większych pomieszczeniach dodatkowo położyć niewielki dywanik, np. przy ulubionym fotelu lub kominku.

Doskonałe dopasowanie

Wykładzina na wymiar dzięki atrakcyjnej cenie może stać się tymczasowym rozwiązaniem do pokoi, w których podłoga jest uszkodzona albo zniszczona całkowicie, a nas nie stać na jej remont. Wykładzina może pomóc nadać charakter wnętrzu oraz stworzyć niepowtarzalną aranżację.

Wykładziny dywanowe o filcowym podłożu doskonale wytłumiają dźwięki, dzięki czemu są idealne do wyłożenia podłóg w mieszkaniach w bloku. Poza tym nie gromadzą kurzu i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Zachęcają do chodzenia boso po mieszkaniu i zabawy lub siedzenia na podłodze. Wykładziną dywanową można wyłożyć również schody i podłogę w korytarzu, tworząc spójny wystrój. Poza tym wykładzina pozwoli zabezpieczyć się przed poślizgnięciem oraz zamortyzuje upadek lub potknięcie.