Czarne dywany

Showing 1 - 12 of 51 results

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Wydaje Ci się, że w Twoim wnętrzu nie ma miejsca na czerń? Wbrew pozorom wcale nie jest to smutny czy przygnębiający kolor. Świetnie nadaje się do stosowania w dodatkach i akcentach, a zestawiony z przeciwstawną bielą tworzy niezwykle atrakcyjne graficzne kompozycje. Czerń świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, a wykorzystując czarne dywany, można ją wprowadzić do pomieszczeń w bardzo prosty i nienachalny sposób. Warto zwrócić uwagę szczególnie na graficzne czarno-białe wzory w stylu op-art, które stanowią bardzo ciekawy dodatek do wnętrz, nadając im nuty stylu retro. To przede wszystkim polecany element we wnętrzach glamour.

Czarne dywany – polecane połączenia barw

Czarne dywany świetnie łączą się w zasadzie ze wszystkimi barwami. Poza naturalnym zestawieniem czerni i bieli na uwagę zasługuje też ich użycie w towarzystwie jasnej szarości i rozmaitych pasteli – np. lawendowego fioletu czy rozbielonej żółci. Jeżeli stawiasz na graficzne połączenia, czerń możesz połączyć też z czerwienią. Na jej tle ponadto świetnie prezentuje się głęboka zieleń czy granat. Tego rodzaju ciemne i odważne zestawienia powinny być jednak przełamane jasnymi elementami, by wnętrze nie zostało przytłoczone.

Najelegantsze czarne dywany to te, które łączą ten kolor ze złotem. Zestawienie to jest niezwykle stylowe i szlachetne. Dlatego też na czarnej podłodze świetnie będą wyglądały wszystkie elementy wyposażenia i dekoracje wyposażone w złote elementy lub okucia. Połyskliwe złoto równoważy też mroczny charakter czerni i wydobywa jej głębię.

Czarne dywany – dlaczego warto?

To, jak zastosujesz kolory we wnętrzach, ma bardzo duże znaczenie dla całości aranżacji. Czerń jest idealnym tłem, które pozwala wybić się na pierwszy plan bardziej jaskrawym elementom wnętrza. Dlatego czarne dywany pozwolą Ci podkreślić piękno wszystkich przedmiotów, które znajdą się w ich pobliżu. Warto również pamiętać, że czerń jest ponadczasowa i uniwersalna, przez co nie wychodzi z mody. Jest też kolorem odważnym, dzięki któremu na pewno zaskoczysz wszystkich gości, którzy będą mieli okazję podziwiać Twoją przestrzeń.

Jeśli chcesz zaprosić czerń do swojego wnętrza, czarne dywany to jeden z najlepszych pomysłów, by to zrobić. To przede wszystkim znacznie łatwiejsze niż malowanie ścian lub zmiana mebli. Jednocześnie dywan zawsze można przenieść w inne miejsce lub zwinąć i zastąpić innym, jeśli zapragniesz odmiany.

Czarne dywany w ofercie naszego sklepu

Czarne dywany to coś, czego nie trzeba się bać. W ofercie naszego sklepu znajdziesz modele, które zmienią Twoje zdanie na temat czerni we wnętrzach. Uzupełnij o zdecydowany akcent swój salon, łazienkę, sypialnię, a nawet kuchnię, a na pewno będziesz zachwycony efektem. Proponujemy modele jednolite oraz wzorzyste, w tym takie wykorzystujące niezwykle popularne połączenia czerni z bielą i złotem. Wybierz rozmiar dopasowany do potrzeb swojego wnętrza i ciesz się miękkim oraz niezwykle stylowym dodatkiem. Sprawdź, co przygotowaliśmy!