Sklep internetowy Siedem Królestw Dywanów – 7kd.pl jest własnością firmy Dywanopol Polska, jednego z największych importerów dywanów w Polsce. Od wielu lat dostarczamy na polski rynek dywany najwyższej jakości, obsługując odbiorców hurtowych oraz klientów indywidualnych w sprzedaży bezpośredniej.

Idąc z duchem czasu, chcemy umożliwić Państwu dostęp do naszej oferty, wykorzystując narzędzie, jakim jest Internet. To właśnie z myślą o naszych klientach powstał sklep, który w łatwy i przystępny sposób umożliwi zakupy bez wychodzenia z domu.

Jeśli chodzi o dywany – jesteśmy fachowcami. Nasza kadra jest świetnie przeszkolona, by odpowiedzieć na Państwa pytania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Doświadczony producent dywanów

Tureckie dywany, znane ze swej wielowiekowej tradycji, wiodą prym na rynku. Najstarsze znane dywany tureckie pochodzą z XIII wieku i choć przez lata zmieniały się trendy, sposoby wytwarzania czy materiały, z których je tkano, to tak kiedyś, jak i dziś producent dywanów w Polsce czy w Turcji wytwarza małe dzieła sztuki, które zdobią i ocieplają nasze mieszkania. Nowoczesne wzornictwo często przeplata się z tradycyjnymi tureckimi motywami, Orient pochodzący z Azji Mniejszej miesza się z polską kulturą, która pokochała tureckie arabeski. 

7 Królestw Dywanów jako importer i producent dywanów z Polski dokłada wszelkiej staranności, by zaoferować swoim klientom najwyższej jakości produkty, które cieszą oko i są przyjemne w dotyku, a przy tym pozostają trwałe w użytkowaniu. Daj się zaskoczyć różnorodnością wzorów, kolorów, wielkości i kształtów. Wzory roślinne, nowoczesne geometryczne kształty, orientalne arabeski, a może gładki turecki dywan w ulubionym kolorze? Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego wnętrza i odda styl wyjątkowej aranżacji. 

Dywany, które oferujemy, w większości pochodzą od producentów z Turcji i jesteśmy ich bezpośrednim importerem, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny przy bardzo wysokiej jakości. 

Zapraszamy na zakupy!

2a.jpg