Dywany grafitowe

Showing 1 - 4 of 4 results

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Dywany grafitowe – modne i praktyczne

Szukasz dywanu w kolorze grafitowym? Zależy Ci na ciemnym pokryciu podłogowym, ale nie czarnym? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Przejrzyj katalog naszych dywanów grafitowych, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Cechuje je uniwersalna elegancja, która sprawdza się w wielu aranżacjach i wnętrzach. Tym samym kupuje się je zarówno do salonów, jak i innych pomieszczeń. Te z długim włosiem często trafiają do sypialni. Jednak grafit grafitowi nierówny. Zobacz, co mamy do zaoferowania w tej kategorii, na pewno się nie zawiedziesz.

Dywan grafitowy – grey is the new black

Powoli odchodzi się od czerni we wnętrzach na rzecz różnych odcieni szarości, szczególnie zaś popularny stał w się w ostatnich miesiącach grafit. Ten ciemny, prawie czarny kolor ma dużo elegancji i spokoju, kryje się za nim także pewna historia, świadcząca o wysokiej świadomości estetycznej właściciela. Jak to się mówi, czarny jest na tyle uniwersalny, że bywa aż nudny, a wybór grafitu to bardziej intrygujący wybór.

Dywan grafitowy – zalety

Dywan grafitowy ma wiele zalet, a wśród nich znajduje się nie tylko elegancja. Na ten kolor stawiają osoby znające się na modzie, które wiedzą, co jest obecnie modne we wnętrzach. Niewątpliwie grafitowe dywany to wschodzący trend, który zdobędzie wiele serc. Jest to uniwersalny produkt, który w zależności od dodatków w pomieszczeniu, może je uspokoić lub podkreślić oraz wzmocnić zamierzony efekt. Grafit to także wspaniałe tło dla modnych mebli czy jako kontrast do jasnoszarej podłogi.

Dywany grafitowe – gładkie czy we wzory?

W naszej ofercie znajduje się cała gama dywanów grafitowych zarówno tych gładkich, jak i z fantazyjnymi wzorami. Wśród tych drugich dużą popularnością cieszą się motywy roślinne i geometryczne. Widywane są też chodniki z wizerunkami sławnych osób czy nawiązujące do innych współczesnych trendów. Zarówno jedne, jak i drugie występują w wielu wymiarach i kształtach. Dywany grafitowe zróżnicowane są także pod względem rodzaju przędzy i długości włosia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą dywanów grafitowych. Zadbaliśmy o to, aby każdy w tej i innych kategoriach znalazł coś dla siebie.