Filtruj według

Wymiary (wybierz rozmiar)

Enigma

Showing 1 - 9 of 9 results

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Modne dywany Enigma łączą w sobie trwałość, praktyczność oraz elegancję. To dywany, które doskonale sprawdzą się w eleganckich salonach, sypialniach czy gabinetach - w pomieszczeniach utrzymanych w stylu eklektycznym, nowoczesnym czy glamour. Piękna, uniwersalna kolorystyka doskonale podkreśla subtelne wzornictwo, które zostało wykonane metodą wyżej - niżej. Fantazyjne wzory tworzą niesamowity efekt trójwymiarowości, nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu, który będzie przykuwał uwagę odwiedzających gości.

Nowoczesna kolekcja Enigma wykonana została z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących odporność na odkształcenia, odbarwienia oraz procesy ścierania. Produkty z tej serii są antystatyczne, co czyni je doskonałą propozycją dla alergika - runo dywanu nie przyciąga kurzu oraz nie jest dobrym siedliskiem dla drobnoustrojów i roztoczy. Każdą krawędź wykonano z precyzją, by każdy wymagający nabywca mógł cieszyć się jego nienagannym wyglądem przez wiele długich lat.

Nowoczesne dywany z kolekcji Enigma posiadają Certyfikat OECO-TEX, który świadczy o braku szkodliwych substancji dla zdrowia.