Jak urządzić pokój nastolatka?

     0 Komentarze  razy oglądano (36)
Jak urządzić pokój nastolatka?
Dla nastolatków pokój to własne królestwo: najchętniej nie wpuszczaliby do niego dorosłych. Pokoje nastolatków rządzą się także swoimi prawami... i tak właśnie powinno być. Jeśli planujecie gruntowny remont lub zmianę mebli w pokoju nastolatka, warto przygotować się do tego odpowiednio – w ten sposób unikniecie rodzinnych awantur i innych komplikacji. Nie jest łatwo wyremontować i urządzić pokój dla dorastającego człowieka w ten sposób, by i on,

Turecki dywan – powrót do klasyki

     0 Komentarze  razy oglądano (250)
Turecki dywan – powrót do klasyki
Hasło „turecki dywan” nasuwa od razu jedno skojarzenie: duży dywan z bogatym, orientalnym wzorem. Jeśli marzysz o takim dywanie, nie musisz wybierać się do Turcji: obecnie wiele sklepów posiada taki model w swoim asortymencie. Przez wiele lat dywan turecki był synonimem luksusu: do tej pory barwne wzory nasuwają nam pozytywne skojarzenia. Jak wybrać idealny turecki dywan do swojego salonu oraz w jakich wnętrzach prezentuje się on najlepiej?

Salon w stylu ekologicznym

     0 Komentarze  razy oglądano (300)
Salon w stylu ekologicznym
Ekologia stała się trendy! Jeszcze do niedawna kojarzona była przede wszystkim z nauką w szkole; obecnie coraz więcej osób interesuje się losami przyrody oraz stara się wprowadzać w swoje życie nowe zasady. Naturalność zaczęła być w cenie! Jeśli chcesz wprowadzić ją do swojego domu, zadbaj o aranżację wnętrz w taki sposób, by współgrały z Tobą i Twoimi przekonaniami.
Dywan owalny – do jakich wnętrz pasuje?
Dywan owalny to ciekawa propozycja, na którą decyduje się jednak niewiele osób. Dlaczego? Przede wszystkim nie w każdym wnętrzu będzie się on prezentował odpowiednio. Jeśli jednak chcesz nadać swojemu pokojowi dziennemu czy gabinetowi interesującego charakteru, dywan owalny z pewnością przypadnie Ci do gustu!
Czy alergicy muszą rezygnować z dywanów?
Życie z alergią nie jest proste: osoby z alergią na kurz muszą nie tylko przestrzegać wielu zasad, ale również nieustannie dbać o porządek. Zwykle rezygnują wówczas z zasłon i firanek, a także dywanów. Wiele osób rezygnuje z dywanu z obawy przed roztoczami i kurzem. Czy słusznie?
Showing 1 do 5 z 188 (1 Strony)