Jaki dywan do granatowego narożnika wybrać?
Granatowy to wyjątkowy kolor; z jednej strony przyciąga uwagę, z drugiej – prezentuje się elegancko i stylowo. Nie bez powodu wrócił do łask! Odcienie granatowego ożywią wnętrze i nadadzą mu charakter, jednocześnie nie będąc zbyt krzykliwe.
Beżowe ściany – jaki dywan do nich dobrać?
Beże w aranżacji wnętrz są uważane za najbezpieczniejsze. Nie jest tak zimny jak czysta biel, pasuje do każdego stylu i stanowi doskonałe tło dla mebli i dodatków w każdym kolorze. „Beżowy” to tak naprawdę określenie całej palety kolorów, począwszy od bardzo jasnego brązu po ciepłe odcienie szarości. Chcesz postawić na beż?
Jaki dywan do pokoju niemowlaka wybrać?
Urządzasz pokój dla nowego członka rodziny? Z pewnością chcesz przygotować wszystko wcześniej: pomalować ściany, skręcić meble i łóżeczko oraz... kupić odpowiedni dywan. Jaki dywan dla niemowlaka wybrać, by nie tylko prezentował się wspaniale, ale również był bezpieczny dla najmłodszych?
Urządzamy salon: jaki dywan do jasnej kanapy wybrać?
Generalny remont salonu, wymiana mebli czy urządzanie nowego gabinetu to doskonała okazja do zmiany dywanu. Warto dopasować go kolorystycznie – ale nie tylko, zwłaszcza jeśli planujemy urządzać wnętrze w określonym stylu.

Jaki dywan dla nastolatki wybrać?

     0 Komentarze  razy oglądano (70)
Jaki dywan dla nastolatki wybrać?
Pokój nastolatki rządzi się innymi prawami niż salon, gabinet czy sypialnia rodziców. To przestrzeń, w której nastolatka spędza najwięcej czasu: odpoczywa, uczy się, przyjmuje gości. Dywan do pokoju nastolatki powinien być zatem nie tylko praktyczny, ale również świetnie się prezentować.
Showing 1 do 5 z 225 (1 Strony)