Alfa

Showing 1 - 12 of 30 results

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja dywanów Alfa dobitnie pokazuje, że można korzystać z rozwiązań klasycznych i nie zatracić tak modnego przecież ducha nowoczesności. Klasyczne dywany Alfa czerpią z najlepszych tradycji wzornictwa dywanów z dawnych czasów. Decydują się jednak te wzory odświeżyć i pokazać to, co znane i lubiane w nieco innym świetle. Dzięki temu dywany nadadzą się idealnie  nie tylko do klasycznie urządzonych wnętrz. Dywany Alfa to dywany do salonu, sypialni i gabinetów, których eklektyczny wystrój łączy w sobie nowoczesność i klasykę.

Kolekcja klasycznych dywanów Alfa to połączenie nowoczesnych rozwiązań z klasycznym designem. Wśród nich znajdują się dywany o wyjątkowym, niecodziennym, dostojnym wykończeniu. Zdecydowanym atutem tej kolekcji jest estetyczne, miłe dla oczu wykonanie, które zostało podkreślone bogatym zdobnictwem. Podkreślają pełną indywidualność każdego pomieszczenia. Dywany te zachwycają klasycznym, eleganckim wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Każdy detal został starannie wykonany i przemyślany, by wszystko tworzyło spójną, jednolitą całość. Klasyczne dywany Alfa to dywany do salonu, sypialni oraz stylowego gabinetu, które podkreślą każdą stylową aranżację. Doskonały dobór kolorów w połączeniu z eleganckim wzorem sprawia, że dywany klasyczne sprostają wszystkim wygórowanym wymaganiom wszystkich przyszłych nabywców. Znakomicie odświeżają wnętrze i stają się głównym elementem każdej dekoracji. W tym miejscu znajdziecie dywany klasyczne Alfa, dzięki którym pomieszczenia staną się przytulne i wypełnione wysokiej jakości elegancką dekoracją.

Dywan BCF Alfa – wyjątkowość włókien

Każda z kolekcji dywanów posiada pewne cechy, które wpływają na jej wyjątkowość, nie inaczej jest w przypadku kolekcji BCF Alfa. Literowy skrót BCF oznacza, iż dywany te zostały wykonane ze specjalnego rodzaju włókien polipropylenowych, które nie są skręcane w jedną grubszą nitkę, a pozostają „rozplątane” tworząc bardziej puszyste runo. Pozwala to na uzyskanie gęstszych i przyjemniejszych w dotyku wyrobów, przy mniejszym zużyciu materiału, w przeciwieństwie do klasycznego włókna PP (polipropylen). Dzięki temu każdy dywan BCF Alfa posiada zwarte i gęste runo, w które trudniej wnikają zabrudzenia.

Zdecydowane barwy i wybór rozmiarów

Kolekcja Alfa skierowana jest do osób lubiących wyraźnie, konkretne kolory oraz wzory, jak przykładowy dywan Alfa 1, w którym w każdej wersji dominuje tak naprawdę barwa występująca w najmniejszej ilości – czerwień, brąz, zieleń. Ich intensywność jest jednak niezwykle wyrazista przez co staje na pierwszym miejscu.

Każdy dywan Alfa dostępny jest w wielu opcjach rozmiarowych, od bardzo małych w wielkości 40x60 cm, przez nietypowe wymiary charakterystyczne bardziej dla chodników 90x310 cm, aż po bardzo duże 400x500 cm. Pozwala to na dobranie pełnego kompletu do każdego pomieszczenia w domu.

Trwałość kolorów, samych włókien, odporność na ścieranie i rozciąganie we wszystkich kierunkach, pozwala właśnie na wykorzystanie tych dywanów również w miejscach, które silnie narażone są na zanieczyszczenie błotem i piaskiem, jak korytarze i domowe altany.