Wykładziny na taras

Showing 1 - 12 of 17 results

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Taras to prywatna, zewnętrzna przestrzeń budynku, która szczególnie w cieplejszych miesiącach jest obiektem pożądania i zazdrości. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tarasu albo balkonu, zapewne zależy Ci na jego jak najlepszym wykorzystaniu. To świetne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu – i większość tarasów zaaranżowana jest właśnie w taki sposób, by ułatwiać relaks. Pomóc w tym mogą wykładziny na taras – dość nietypowy wybór, który jednak pozwoli Ci w pełni cieszyć się tą przestrzenią.

Wykładziny na taras – dlaczego warto?

Urządzając swój taras, pewnie chętniej zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich mebli czy roślin niż nad jego bazą, czyli podłogą. To, w jaki sposób ją wykończysz, ma jednak duże znaczenie dla komfortu użytkowania oraz estetyki przestrzeni. Tarasy najczęściej wykańcza się deskami kompozytowymi albo gresem. Takie podłogi są dość praktyczne i estetyczne, jednak pozostawiają wiele do życzenia, jeśli chodzi o wygodę. Przede wszystkim są twarde i nieprzyjemne – gdy jest chłodno, ich powierzchnia jest zimna, za to pod wpływem promieni słonecznych rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Możesz więc zapomnieć o beztroskim paradowaniu na tarasie na bosaka. Rozwiązanie? Wykładziny na taras. Najpopularniejsza jest tzw. sztuczna trawa. To wykładzina dostępna w rolce, którą błyskawicznie przytniesz do pożądanego rozmiaru i położysz na tarasie lub balkonie. Jeżeli Twojemu tarasowi nie towarzyszy ogród, jej soczysta zieleń zapewni Ci wytchnienie od wszechobecnej szarości budynków. Kolor soczystej trawy koi też zmysły, dlatego w takim miejscu znacznie łatwiej się zrelaksujesz. Wykładziny na taras to również:

 - miękkość pod stopami – komfortowa i bezpieczna (także dla dzieci),

 - możliwość chodzenia po tarasie na bosaka,

 - trwałość – odporność na wszelkie czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne,

 - atrakcyjny wygląd – świetnie komponujący się z meblami i dekoracjami tarasowymi oraz wszelkimi roślinami.

Dzięki zastosowaniu miękkiej i przyjemnej wykładziny taras bez trudu może stać się funkcjonalnym i estetycznym przedłużeniem domowych pomieszczeń. Zastosuj odpowiednie dodatki, a stanie się to Twoje ulubione miejsce do relaksu.

Wykładziny na taras – nasza oferta

Propozycja naszego sklepu obejmuje wykładziny na taras o wysokiej trwałości i doskonałej estetyce. Dzięki starannemu wykonaniu przetrwają wiele sezonów na Twoim tarasie, balkonie lub ganku, nie zmieniając swoich właściwości. Możesz wybierać spośród różnych typów runa – zdecyduj się na krótkie i łatwe w utrzymaniu lub nieco dłuższe, dzięki któremu poczujesz się jak na łące. Zgodnie ze swoim gustem i potrzebami możesz wybrać też kolor.

Nasze wykładziny doskonale przepuszczają wodę i nie bledną w słońcu, a przy tym są miękkie i wygodne w użytkowaniu. Łatwo też utrzymać je w czystości i nie potrzebują żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Niestraszne im nawet rozlane płyny czy resztki posiłków spożywanych na tarasie. Jeśli marzysz o wspaniałej enklawie odpoczynku, postaw na nasze wykładziny na taras, a na pewno nie pożałujesz.