Dywany Yesemek

Showing 1 - 12 of 29 results

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Oryginalne dywany Yesemek

Poszukujesz ponadczasowego piękna, które oryginalnie ozdobi Twoje wnętrze? Odbądź mentalną podróż na Wschód, do krainy przepięknych dywanów, które wniosą do Twojego mieszkania mityczny „orientalny” smaczek. Kolekcja dywanów Yesemek stanowi nawiązanie do tureckiej tradycji dywaniarzy, wprost z serca górzystej Anatolii. Daj się uwieźć baśniowemu pięknu i miękkim runom!

Dywany Yesemek uświetnią każde wnętrze!

Niesamowita głębia kolorów, wysokiej jakości przędza oraz piękno tradycyjnej ornamentyki sprawiają, że dywany Yesemek stanowią unikatową kategorię pośród naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że ten rodzaj kobierca ciekawie urozmaici każdą podłogę – zarówno wysłużony drewniany parkiet, jak i nieskazitelną chłodną posadzkę.

Podobnie bez znaczenia pozostaje, czy mieszkasz w nowocześnie urządzonym minimalistycznym mieszkaniu, czy raczej w wypełnionym antykami domu o bardziej tradycyjnej aranżacji – dywany Yesemek świetnie sprawdzą się w obydwu przypadkach. W pierwszym z nich będą stanowiły ciekawe przełamanie konwencji, wyrazisty element wystroju, centralną designerską ozdobę, a w drugim doskonale wpiszą się w specyfikę wystroju i podkreślą kunsztowne piękno dotychczasowego umeblowania.

Geometryczne rozety oraz roślinne ornamenty dywanów Yesemek dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych. W zależności od tego, czy potrzebujesz dywanu do przestronnego salonu, czy może mniejszej przytulnej sypialni, oferujemy również różne rozmiary naszych kobierców. Gwarantujemy, że każdy miłośnik tradycyjnych dywanów znajdzie u nas coś dla siebie, dostosowanego do wielkości i aranżacji swoich wnętrz.

Dywany Yesemek gwarantują wysoką jakość!

W dodatku nasza kolekcja dywanów Yesemek jest gwarancją najwyższej jakości. Wszystkie modele zostały wykonane z dobrej gatunkowo przędzy, która tworzy grube mięsiste runo. W rezultacie nasze dywany są niezwykle miękkie, ciepłe i przyjemne w dotyku, co zapewnia komfort naszym stopom i ochronę przed zimnem, zwłaszcza w chłodniejsze miesiące jesienne i zimowe. W dodatku są także niezwykle odporne na wycieranie oraz wygodnie się je czyści, dzięki czemu na długo zachowają nieskazitelną estetykę i świeżość.

Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych dywanów Yesemek. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas swój wymarzony dywan.

Serdecznie zapraszamy!