Chodniki kuchenne

Showing 1 - 12 of 58 results

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Dywany nie są zarezerwowane wyłącznie do salonu czy pokoju gościnnego. Odgrywają rolę dekoracyjną, a także odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Zatem dobrym pomysłem jest wykorzystanie chodników również w kuchni. To pomieszczenie, które często jest pomijane na etapie wyposażania wnętrz w przytulne dodatki. Tymczasem meble, nawet te najpiękniejsze i nowoczesne sprzęty AGD nie wystarczą, aby stworzyć właściwy klimat. Tym, co ociepla wnętrza, są tekstylia. W kuchni oprócz firanek, ścierek czy bieżników są nimi cienkie chodniki z krótkim włosiem.

Po co chodnik w kuchni?

Zastanawiasz się, po co kupować chodnik do kuchni? A może wręcz przeciwnie — nigdy nie pomyślałeś, aby oprócz ścian czy przestrzeni okiennej zaaranżować także podłogę? Tymczasem obecność chodnika w kuchni jest coraz popularniejszą praktyką. Zalety tego rozwiązania dostrzegają projektanci wnętrz, producenci wyposażenia do domu i przede wszystkim sami użytkownicy. Dlaczego?

  • Chodnik w kuchni chroni posadzkę przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami — w kuchni ciągle coś się dzieje. Zdarza się, że w ferworze porządków, gotowania czy serwowania posiłków sztućce, naczynia i garnki wyślizgują się z rąk. Dywan amortyzuje i wygłusza uderzenie w razie upadku ciężkich przedmiotów, jednocześnie chroniąc panele czy płytki przed ukruszeniem, matowieniem i zarysowaniami.
  • Izoluje od chłodu bijącego z podłogi — posadzki kuchenne zazwyczaj są zimne. Stanie bezpośrednio na kafelkach może powodować znaczny dyskomfort. Unikniesz go, decydując się na przyjemny dywan, w którym zanurzysz stopy, gotując lub zmywając naczynia,
  • Zdobi — jakkolwiek użyteczność chodnika kuchennego jest duża, tak nie da się pominąć funkcji dekoracyjnej, jaką pełni we wnętrzu. Ociepla zazwyczaj stonowane pomieszczenie i dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. To doskonały sposób na szybką metamorfozę wnętrza bez czasochłonnych remontów.

Nie da się więc zaprzeczyć, że chodnik kuchenny może stanowić ważny element Twojego domu. Bez względu na to, w jakim stylu utrzymane jest wnętrze, w bogatej ofercie dywanów znajdziesz model, który będzie harmonizował z ogólnym wystrojem pomieszczenia.

Nasza oferta chodników kuchennych

Chodniki kuchenne stanowią ważną część asortymentu sklepu 7kd.pl. W tej kategorii najpopularniejsze są modele dywanów o kształcie prostokąta, które pasują do kuchni podłużnych. Zazwyczaj umieszczane są wzdłuż szafek, gdzie znajduje się zlew, kuchenka i piekarnik. To miejsca, w których spędzasz najwięcej czasu, a podłoga w tej strefie szczególnie narażona jest na zabrudzenia czy zachlapanie.

Proponujemy nowoczesne wielokolorowe chodniki kuchenne, na którychzabrudzenia są niemal niedostrzegalne. W ofercie znajdziesz też dywaniki gładkie, które idealnie komponują się z meblami skandynawskimi, minimalistycznymi czy klasycznymi. Nasze produkty spełniają nie tylko współczesne normy estetyki, ale też bezpieczeństwa. Oznacza to, że wyposażone są w elementy gumowe, które maksymalnie ograniczają poślizg. Chronią też chodnik przed przemieszczaniem się i zawijaniem na brzegach.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem 7kd.pl i na wygodne zakupy internetowe.