Chodniki podgumowane

Showing 1 - 12 of 12 results

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Chodniki podgumowane, czyli ładnie i bezpiecznie

Chodniki dywanowe rozłożone na podłodze, wyglądają bardzo oryginalnie i efektownie. Osoby, które mają wąskie pomieszczenia, albo długie korytarze lub hole, bardzo chętnie decydują się na chodniki, ponieważ oprócz walorów estetycznych, mają one też szereg innych zalet. Wyciszają, ocieplają i zapobiegają poślizgnięciu się, a jeśli sięgniemy po chodniki podgumowane, to również zapewnimy sobie ich idealne przyleganie do powierzchni i nie przesuwanie się, co zawdzięczamy właściwości antypoślizgowej.

Chodniki podgumowane z właściwościami antypoślizgowymi

W większości domów na podłodze znajdują się panele, płytki albo lakierowany parkiet. Wszystkie te powierzchnie mają dość śliską warstwę wierzchnią, co może nieść ze sobą niebezpieczeństwo. Spiesząc się, może dojść do poślizgnięcia i upadku. Szczególnie, jeśli będziemy mieli na sobie skarpetki, rajstopy lub obuwie, które pozbawione będzie antypoślizgowej podeszwy. Co więcej, rozłożenie niewielkiego dywanu na takiej podłodze może skutkować tym, że dywan będzie stale zmieniał swoje położenie, ponieważ chodząc po nim, będziemy go przesuwać. Na szczęście jest na to sposób, a mianowicie chodnik podgumowany. Dzięki temu, że pod spodem ma specjalną warstwę gumy, to doskonale przywiera do podłogi i tym samym zapewnia nam bezpieczeństwo.

Chodniki dywanowe dostępne są w różnych wersjach. Możemy nabyć długie chodniki podgumowane, jak i króciutkie, które produkowane są z myślą o rozłożeniu ich na schodach. Wszyscy którzy mają piętrowy dom, doskonale wiedzą, jak niebezpieczne bywa szybkie schodzenie po śliskich stopniach. Za sprawą chodników z gumą, możemy ograniczyć ryzyko poślizgnięcia i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych domowników.

Szeroki wybór chodników podgumowanych

Przyjemne w dotyku chodniki podgumowane zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort przemieszczania się po domu, ponieważ chronią nasze stopy przed chłodem. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości chodniki, które z łatwością można dobrać do stylu, w jakim urządzone jest konkretne wnętrze. Jednym z najmodniejszych w ostatnim czasie wzorów jest koniczyna marokańska, która doskonale pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim. Ale jeśli szukasz czegoś bardziej unikatowego, to z pewnością znajdziesz to wśród naszego asortymentu... Grube chodniki, o ciekawych wzorach, które możemy dobrać do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, klasycznym czy retro dostępne są u nas w wyjątkowo niskich cenach. Bo najważniejsze czym się kierujemy, to jakość i zadowolenie Klientów!

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Polish -> English...
    • Create a new word list...
  • Copy