Dywany pluszowe

Showing 1 - 8 of 8 results

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Dywan pluszowy – nowy rodzaj komfortu

Zapraszamy do świata komfortu w zupełnie nowym wydaniu. Prezentujemy kategorię dywanów, które cechują się wyjątkową miękkością. Dywany pluszowe i dywany shaggy, bo o nich mowa z rozmachem zdobywają serca naszych klientów. Pojawiają się zarówno w ekskluzywnych hotelach, jak i domach i mieszkaniach, aby cieszyć swoim atrakcyjnym wyglądem i doskonałymi parametrami użytkownymi. Dowiedz się, dlaczego dywan pluszowy i dywan shaggystały się tak atrakcyjnymi produktami i wybierz dla siebie model w ulubionym kolorze.

Oferta dywanów pluszowych

W naszym asortymencie znajdują się obecnie dwie serie dywanów o wyjątkowo delikatnym i przyjemnym w dotyku włóknie. Jedną z nich jest kolekcja dywanów Kamel (Heat Set Frise). Występują one w czterech wymiarach: 80x150, 120x170, 160x220 i 200x290 cm, a ich cena waha się od kilkudziesięciu do ok. 300 złotych. Dywan pluszowy typu Kamel posiada runo wysokie na 25 mm, dzięki czemu zaliczany jest również do typu shaggy. Dostępny jest w wielu modnych kolorach, jednakże najpopularniejsze pozostają egzemplarze w odcieniach beżu oraz szarości, które to kolory pasują praktycznie do wszystkich wnętrz. Od jakiegoś czasu bardzo chętnie kupowana jest także butelkowa zieleń, która uznawana jest za bardzo elegancką i uniwersalną barwę.

Kolejne produkty, na które warto zwrócić uwagę z tej kategorii należą do kolekcji Merinos. To stylowe kobierce o bardzo długim i delikatnym włosiu, ich runo posiada długość aż 50 mm. Produkty tego typu dostępne są w czterech wymiarach: 80x150, 120x170, 160x220 i 200x290 cm, dzięki czemu będą pasować zarówno do małych, jak i większych przestrzeni. Dywany typu shaggy Merinos wyróżniają się na tle innych produktów wyjątkowo przyjemnym w dotyku runem, które przynosi na myśl nieco plusz lub delikatne włókna naturalnej wełny owczej.

Dywan pluszowy i dywan shaggy – właściwości

Dywan pluszowy, podobnie jak dywany shaggy oraz każdy inny syntetyk, posiada wiele cennych właściwości użytkowych. Wśród nich wymienia się między innymi łatwość czyszczenia. Faktem jest, że poliestrowe włókna nie chłoną tak brudu jak te naturalne, dzięki czemu odkurzanie tych kobierców jest o wiele przyjemniejsze niż tych wełnianych. Nie są to jednak wszystkie zalety tego typu pokryć podłogowych. Dywany pluszowe z naszej oferty, choć delikatne w dotyku, są odporne na zagięcia i odkształcenia. Dzięki temu bez problemu możemy stawiać na nich cięższe meble, bez obawy o stałe zagniecenia. Warto także wiedzieć, że dywan syntetyczny lepiej sprawdzi się w domu alergika niż ten z naturalnych włókien. Wyprodukowany w sterylnych warunkach, nie ma prawa uczulać wrażliwych na zwierzęce pyłki osób.