Dywany w kwiaty

Showing 1 - 12 of 34 results

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne dywany w kwiaty

Szukasz dywanu w kwiaty do salonu lub sypialni? Uwielbiasz roślinne motywy? Zobacz, co mamy do zaoferowania w tej kategorii. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby udekorować domową podłogę: chodniki, dywany i wykładziny w każdym kolorze i wzorze. Całość w atrakcyjnej cenie i w bardzo wysokiej jakości. Zobacz sam!

Dywany w kwiaty

Naukowcy już wiele lat temu wykazali, że przebywanie w otoczeniu zieleni przynosi ukojenie, uspokaja i pozwala się ekspresowo wyciszyć. Dlatego polecamy dywany w kwiaty, które mają walory nie tylko estetyczne. Wśród bestsellerów w naszej ofercie znajdują się dywany w modne obecnie rośliny, np. wielkie monstery, bujną dżunglę, storczyki czy piwonie. Nie brakuje jednak w naszej ofercie także rzadziej wybieranych motywów, jak np. te przedstawiające bujne pnącza winogrona czy krzaki bzu. Jeśli zatem należysz do osób, które mają swoją ulubioną roślinę – możesz spróbować odszukać ją wśród naszych produktów.

Część z dostępnych w sklepie produktów jest kolorowa i utrzymana w realistycznych barwach, ale to nie jedyne możliwe opcje. Znaleźć można tutaj również dywany z kwiatami w wersji monochromatycznej lub utrzymanej w jednej gamie kolorów, np. w palecie zieleni lub różu. Nietrudno także o dywan w kwiaty w wersji pastelowej, od czasu do czasu pojawiają się także produkty dwukolorowe, np. czarno-białe.

Dywan kwiaty – odpowiednie wnętrza

Nowoczesne dywany w kwiaty niczym nie przypominają kobierców z lat 90. Dostępne w naszym sklepie produkty cechuje doskonała jakość oraz godna podziwu koncentracja na detalach. Dostępne wzory natomiast zachwycają oddaniem kolorów i odwzorowaniem wyglądu prawdziwych kwiatów. Wiele z naszych dywanów z kwiatami jednak utrzymana jest w abstrakcyjnej formie. Na nich rośliny przyjmują fantazyjne kształty, a kolory odbiegają od tych naturalnych. Dzięki temu nasze dywany w kwiaty można dopasować do każdego wnętrza, zarówno tego glamour, jak i industrialnego.

Tradycyjnie dywan z kwiatami umieszcza się w pomieszczeniach utrzymanych w romantycznej stylu. Pastelowe ściany, delikatne, jasne lub białe meble w połączeniu z kobiercem z tej kategorii będą pięknie współgrać. Nierzadko dywan kwiaty można zobaczyć w salonach glamour lub eklektycznych wnętrzach, które łączą różne style. Za to nowoczesne dywany w kwiaty doskonale sprawdzają się w stylu industrialnym, surowym klimacie w jednolitych kolorach. Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi zestawami, by samodzielnie wypracować własny styl.