Kolekcja Hypnotik – daj się zauroczyć dywanom w mistrzowskim wydaniu

   03/08/2022 00:00:00    0 Komentarzy
Kolekcja Hypnotik – daj się zauroczyć dywanom w mistrzowskim wydaniu

Właściwie dobranym dywanem, czy to większym, czy też zupełnie małym, możemy całkowicie zmienić charakter danego wnętrza, np.:

  • dodać przytulności,

  • zniwelować pogłos w słabo umeblowanym salonie,

  • rozjaśnić ciemniejszy pokój,

  • dodać barw wnętrzom w surowym stylu.

Bez względu na to, która opcjjest dla nas najważniejsza, dywan z kolekcji Hypnotik z pewnością sprawdzi się w każdej sytuacji.

Piękne, praktyczne i mało wymagające dywany Hypnotik

Czym charakteryzują się dywany z kolekcji Hypnotik, skoro warto poświęcić im cały osobny wpis na naszym blogu? Ich nazwa mówi sama za siebie –wystarczy spojrzeć na któryś z nich, by zostać niemalże zahipnotyzowanym niezwykłymi kolorami, które przenika prosty geometryczny wzór.

Sama metoda produkcji jest już interesująca – mamy tu bowiem połączenie dywanu tkanego na płasko, który stanowi bazę, oraz wypukły wzór naniesiony metodą wyżej-niżej, który na powierzchni tworzy kilkumilimetrowe runo – dając efekt trójwymiarowości.

Trwałe i bezpieczne

Jedną z głównych zalet dywanów z kolekcji Hypnotik jest przewaga włókien bawełnianych w składzie, co czyni je doskonałą i bezpieczną propozycją ozdoby pokoju dziecięcego. Poza tym posiadają jeszcze inne zalety, które przemawiają na ich korzyść, jak np.:

  • właściwości antystatyczne – nie elektryzują się, a więc nie przyciągają kurzu i innych lekkich zanieczyszczeń,

  • nie stanowią korzystnego środowiska do rozwoju roztoczy i pleśni,

  • są stosunkowo lekkie, co znacznie ułatwia ich przenoszenie,

  • posiadają antypoślizgowy spód, dzięki czemu dywan nie przemieszcza się nawet podczas dziecięcych zabaw czy odkurzania,

  • można go prać w domowej pralce; dzięki dodatkowi włókien poliestrowych powinien dość szybko wyschnąć i nie zdeformować się po takim zabiegu.

Dywany Hypnotik – do jakich wnętrz pasują?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, iż te wielobarwne i ciekawe dywany wpasują się w niewiele wnętrz, jednak ich zróżnicowana kolorystyka pozwala na znacznie więcej. Każdy model, a mamy ich na chwilę obecną sześć, to zupełnie inne możliwości dopasowania – dające ten sam hipnotyczny urok.

Szczególną uwagę warto zwrócić na model Hypnotik 03 Wielokolorowy, na którego powierzchni dzieje się naprawdę wiele. Mamy tutaj kolaż wielobarwnych kwadratów, lecz kolory, które przeważają to odcienie czerwieni i niebieskiego. Ten pozorny chaos i moc barw będzie idealnie łamać szarą monotonię nowoczesnego wnętrza oraz jasne i mdłe wystroje salonów w stylu skandynawskim. Równie doskonale wpasuje się też w przestrzeń pokoju buntowniczego nastolatka lub nastolatki.

Modele o jaśniejszych tłach w wersji zielonej i wielokolorowej są dobrymi propozycjami do ciemniejszych wnętrz, które chcemy rozjaśnić, do dziecięcych pokoi oraz do pomieszczeń z podłogą pokrytą ciemnobrązowym drewnem.

Jeśli natomiast wolisz coś spokojniejszego, wybierz model szary lub niebieski, w których połączenie kolorów nie jest już tak kontrastowe, jednak wciąż urzeka i hipnotyzuje. Te modele zdecydowanie podkreślą biel ścian oraz tapicerowanych mebli. Pasują również doskonale do podłóg z jasnego drewna i wnętrz w stylu klasycznym.

Zdecydowanie warto postawić na któryś z dywanów z kolekcji Hypnotik – doskonała jakość w stosunku do ceny, trwałość, lekkość i łatwość przechowywania oraz konserwacji to cechy, które dodatkowo przemawiają na ich korzyść. Daj się ponieść fantazji i pięknym barwom oraz wnieś odrobinę pozytywnej energii do swojego wnętrza – za pomocą tych niecodziennych dodatków.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: