Kobaltowy dywan - kobaltowe impresje!

   05/23/2018 16:02:09    0 Komentarzy
Kobaltowy dywan - kobaltowe impresje!

Kobaltowy dywan doskonale ożywi każde wnętrze. Ta głęboka, oryginalna barwa ma w sobie ducha Orientu i współgra zarówno ze stonowanymi aranżacjami, jak i z bardziej zwariowanymi. Poniżej znajdziecie propozycje, które sprawdzą, że Wasz dom nabierze ciekawego, nietuzinkowego klimatu.

Dywan shaggy jednokolorowy kobalt

Dywan Shaggy Jednokolorowy Kobalt sprawi, że każdy pokój pulsować będzie energią. Doskonale komponują się z nim szarości, czernie, ale i cieplejsze barwy. Shaggy Kobalt jest przyjemnie puszysty z długością włosa równą około 5 centymetrów. Dobrze sprawdzi się zarówno w charakterze dywanu do salonu oraz dywanu do sypialni. Ta propozycja dla wysublimowanych estetów pozostaje w niezmienionym stanie nawet po długotrwałym użytkowaniu. Po ciężkim dniu pracy, zamiast na kanapie, można położyć się na kobaltowym dywanie i pozwolić sobie na chwilkę zapomnienia. Wydaje się, że tak zdecydowany kolor przeznaczony jest głównie dla nowoczesnych pomieszczeń, jednak pasować będzie także do bardziej klasycznych stylizacji. Wyobraźcie sobie stylowe, XIX-wieczne biurko stojące na soczystej plamie kobaltu – ciekawie brzmi, prawda? Dywany kobaltowe mają tę niezwykłą cechę, że są uniwersalne, dobre zarówno dla tradycjonalistów i osób podążających za trendami. Taka kolorystyka nada każdemu wnętrzu ekskluzywności.

 

Dywan okrągły shaggy jednolity kobalt           

Kobaltowy Dywan Jednolity Shaggy niczym kropka nad „i” doskonale dopełni każde stylowe wnętrze. Jest puszysty i lekki, jak obłok na porannym niebie. Dzięki swojej puszystości, zapewni komfort stopom domowników i sprawi, że poczują się oni luksusowo. Odpowiedni zarówno dla starszych, jak i młodszych użytkowników, trafia w gusta osób o różnych przedziałach wiekowych. Jako dywan do sypialni podkreśli romantyczny nastrój, a w salonie przyciągnie zaintrygowane spojrzenia rodziny i znajomych. Warto wspomnieć, że ten kobaltowy dywan wykonany jest z najwyższej jakości przędzy heat-set-frise z podwójną liczbą skręconych włókien.

 

Dlaczego właśnie kobaltowy dywan?

Kobalt to kolor nieoczywisty – z pewnością nie należy do barw jasnych, ale też nie do ciemnych. Uaktywnia energię życiową, pobudza do działania, a posiadanie dywanu w takim odcieniu świadczy o nieschematycznym myśleniu użytkownika, o gotowości przekroczenia utartych ram stylistycznych. Serię kobaltowych dywanów Shaggy zaprojektowano dla miłośników oryginalności i nieprzewidywalności. Pulsujący życiem kolor kusi wzrok, sprawiając, że pasują do niego zarówno te mniej i bardziej klasyczne stylizacje. Włochatość dywanów Shaggy sprawi, że Wasz dom nabierze ciepłej aury, która będzie zachęcała rodzinę i znajomych do regularnych odwiedzin. Kto by nie chciał zatopić stóp w granatowym oceanie miękkości? Kobaltowe dywany Shaggy to gwarancja dobrej jakości i ceny – za niewielką sumę można podarować sobie szczyptę relaksu, luksusu i dużą dozę indywidualności, która wyróżni wasze wnętrza na tle zachowawczych aranżacji domów waszych przyjaciół. 

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: