Filtruj według

Wymiary (wybierz rozmiar)

Szerokość (dotyczy chodników)

Średnica

Antypoślizgowy spód

Możliwość prania w pralce w 30°

Kształt

Dywaniki do przedpokoju

Showing 1 - 12 of 302 results

Pokazano 1-12 z 302 pozycji

Aktywne filtry

Dywan Portofino jednolity brązowy (N)

Dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017.

Cena 184,00 zł
Wymiary (wybierz rozmiar)

Dywan Portofino koło jednolity brązowy

Dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 027/2023.

Cena 58,00 zł
Średnica

Przekraczasz próg mieszkania i pierwsze, co widzisz, to oczywiście przedpokój. To pomieszczenie, które stanowi łącznik między wnętrzami, a światem zewnętrznym. Niektórzy goście zapraszani są dalej, do salonu lub kuchni. Inni przyjmowani tylko na moment, w korytarzu. Wszystkim wystarczy tylko kilka sekund na wyrobienie sobie opinii o mieszkańcach i wyobrażenie sobie, w jakim stylu urządzona jest reszta mieszkania. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego tak ważna jest aranżacja przedpokoju. To często trudne zadanie. Dopasowanie mebli i dodatków do wnętrza, które zazwyczaj jest kompaktowe, pozbawione okien i nieustawne, bywa sporym wyzwaniem. Z tego względu każdy element, który zakupisz z myślą o przedpokoju, będzie miał istotne znaczenie dla jego wyglądu. Dywaniki do przedpokoju to pomysł na ekspresową metamorfozę wnętrza. W kilka sekund możesz całkowicie odmienić swój dom, decydując się na miękkie tekstylia. Rolą chodników jest nie tylko dekoracja, ale też ochrona przed chłodem, zminimalizowanie ryzyka poślizgnięcia się oraz zabezpieczenie podłogi.

Aranżacja podłogi w przedpokoju

Nawet nowe, piękne podłogi nie zawsze mogą być w pełni eksponowane. Dotyczy to zwłaszcza przedpokoju, który jest codziennie eksploatowany. Często osoby, które z niego korzystają, robią to jeszcze przed zmianą obuwia na domowe. Oznacza to, że posadzki w korytarzu, częściej niż w innych pomieszczeniach, narażone są na zabrudzenia. Piasek czy grudki ziemi, podobnie jak wilgoć, nie tylko zanieczyszczają powierzchnię. Mogą powodować rysy, uszkodzenia mechaniczne, a nawet pęcznienie, zwłaszcza desek. Czy to oznacza konieczność rezygnacji z pięknej, wymarzonej podłogi w przedpokoju? Na szczęście nie.

Rozwiązaniem wielu problemów jest położenie dywaniku, który:

  • zapewnia optymalną izolację przed przenikaniem chłodu z posadzki,
  • chroni podłogę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, absorbuje wilgoć i inne płyny, które mogłyby źle wpłynąć na kondycję posadzki,
  • poprawia akustykę, tłumi hałasy,
  • odpowiednio zabezpieczony (podgumowany lub położony na macie antypoślizgowej) nie ma tendencji do podwijania się, przesuwania lub fałdowania — tym samym redukuje ryzyko poślizgnięcia się,
  • jest łatwy w utrzymaniu czystości — niektóre chodniki można nawet prać w pralce, na co dzień wystarczy je wytrzepać, odkurzyć lub zamieść.

Skoro wiesz już, jakie argumenty przemawiają za zakupem dywanika do przedpokoju, czas wybrać model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Nasza oferta dywaników do przedpokoju

W bogatym asortymencie 7kd.pl znajdziesz dywaniki do przedpokoju w różnych wariantach. Skupiamy się na tym, aby nasze produkty łączyły wszystkie powyższe cechy — były praktyczne w codziennym użytku, a przy tym nowoczesne i starannie wykończone. Wiemy, że estetyka wnętrz, a zwłaszcza reprezentatywnego przedpokoju, jest dla Ciebie ważna. W trosce o dobre samopoczucie wszystkich naszych klientów i ich rodzin, a także odwiedzających ich gości prezentujemy przyjemne dywany z krótkim lub długim włosiem — kolorowe, jednolite, stonowane lub wzorzyste.