Wykładziny dywanowe

Showing 1 - 12 of 29 results

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Tanie wykładziny dywanowe

Miękkie, ciepłe i przytulne wnętrza są tym, czego poszukuje większość z nas. Dlatego wybieramy różne dodatki i te elementy wystroju wnętrz, które sprawią, że wnętrze stanie się bardziej przytulne. Jednym z nich są tanie wykładziny podłogowe.

Podłoga – najbardziej eksploatowana powierzchnia w domu

Podłoga jest największą i najbardziej eksploatowaną powierzchnią w każdym domu, mieszkaniu lub biurze. To po podłodze chodzimy i biegamy, ustawiamy na niej meble i chcemy, by była jak najbardziej wytrzymała i ładna. Osiągnąć ten efekt pomogą tanie wykładziny dywanowe.

Nie taka straszna – tania wykładzina

Są osoby, którym słowo „tani” kojarzy się z tandetą i kiepską jakością, a to niesprawiedliwy osąd, gdyż nie każda bardzo droga rzecz jest wartościowa i na odwrót.

Tanie wykładziny dywanowe dostępne w naszym sklepie internetowym 7 Królestw Dywanów charakteryzują się wysoką jakością – są odporne na ścieranie, posiadają krótkie oraz zwarte runo, które znacznie osłabia wnikanie kurzu i zanieczyszczeń w głąb wykładziny, a ta z kolei jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularne odkurzanie, by cieszyć się zadbaną podłogą przez długie lata.

Wykładzina dywanowa – kiedy i do jakich wnętrz

Odpowiednio dobrana do wystroju danego wnętrza, wykładzina dywanowa może nadać mu eleganckiego charakteru. Stonowane kolory zgrane z kolorem ścian lub mebli, będą tworzyć harmonię i przytulną atmosferę. Wykładzina pokrywająca całą powierzchnię podłogi pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak i pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Chcąc utrzymać spójną całość wystroju, tę samą wykładzinę można położyć na podłogach w pokojach i korytarzach.

Tania wykładzina dywanowa świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach, w których chcemy coś ukryć – niewykończoną posadzkę, uszkodzenia itp., a sytuacja finansowa lub rodzinna nie pozwala na gruntowny remont. Dywanowa wykładzina pozwoli na błyskawiczną i tanią naprawę oraz zmianę aranżacji wnętrza.