Shaggy long

Showing 1 - 12 of 13 results

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Shaggy Long - Dywany Shaggy to kolekcja przeznaczona dla miłośników grubych, ciepłych dywanów w typie włochaczy. Owalne i tradycyjnie prostokątne dywany zachwycają nie tylko dotykiem. Ogromny wybór wzorów - abstrakcyjnych, artystycznych i kwiatowych, a także dywanów w jednolitym kolorze, sprawi, że dywany Shaggy Long sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. W salonach, gabinetach i pokojach młodzieżowych. Wszędzie tam, gdzie jest miejsce i potrzeba żywych, wyrazistych kolorów i grubych, miękkich i przyjemnych w dotyku dywanów.

Nowoczesne dywany włochate Shaggy Long to propozycja dla każdego fana miękkich, przyjemnych w dotyku, grubych i ciepłych dywanów, które zapewniają niesamowity komfort podczas chodzenia. Dostępne są jako owalne i tradycyjnie prostokątne dywany, które z roku na rok podbijają serca kolejnych osób. Nowoczesna, modna kolorystyka w połączeniu z długim i przyjemnym włosiem sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowej, przytulnej atmosfery, a aranżacja zostanie znakomicie wyeksponowana. Są to dywany idealne do sypialni, salonów, gabinetów oraz pokoi młodzieżowych. Mimo długiego włosia są łatwe w utrzymaniu czystości, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia wieloletnią odporność na uszkodzenia. Dywany włochate to absolutny strzał w dziesiątkę! To właśnie dzięki nim można odnaleźć przyjemność ze spędzania czasu na podłodze – czytając książkę, oglądając telewizję czy też bawiąc się z dziećmi. Duży wybór modnych kolorów sprawi, że dywany włochate Shaggy Long staną się jedną z najlepszych i najbardziej trafionych dekoracji w każdym pomieszczeniu.

Jaki kształt dywanu wybrać?

Aranżacja wnętrz wiąże się z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji, przy czym czasami to detale decydują o tym, jaki będzie efekt końcowy. Na pewno bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o wystrój, odgrywa dywan. Dzieje się tak dlatego, że zajmuje on stosunkowo dużą powierzchnię. W sprzedaży mamy m.in. przepiękne dywany owalne oraz kwadratowe. Które okażą się lepszym rozwiązaniem? Jednym z pytań, na jakie musimy sobie odpowiedzieć jest to, czy chcemy, aby dywan zajmował większą część podłogi. Jeśli tak, wówczas powinniśmy zwrócić uwagę na dywany prostokątne oraz kwadratowe i wybierać spośród nich. Z kolei jeśli chcemy, aby dywan pełnił przede wszystkim walor dekoracyjny, to możemy zdecydować się na dywan owalny bądź okrągły, który będzie znajdował się w centralnej części pomieszczenia, albo pod stolikiem. Umieszczając dywan pod stolikiem, kształt powinniśmy dobrać do kształtu blatu. A zatem jeśli stolik jest kwadratowy, to taki też powinien być dywan. Wówczas całość będzie idealnie ze sobą współgrała i pięknie się prezentowała.