Wnętrze przyjazne dla zwierząt - dywany do prania w pralce

   11/25/2019 00:00:00    0 Komentarzy
Wnętrze przyjazne dla zwierząt - dywany do prania w pralce

Jeżeli pragniesz stworzyć wnętrze przyjazne dla zwierząt – dywany do prania w pralce to konieczność. Dzięki nim Twoje zwierzęta będą mogły swobodnie biegać po całym domu, a ty nie będziesz martwić się o czystość pomieszczeń.

Wnętrze przyjazne dla zwierząt - dywany do prania w pralce – doskonałe rozwiązanie

Dywany do prania w pralce są nieodzowne, jeżeli w domu są zwierzęta. Każdy czworonóg zostawia za sobą mnóstwo sierści i innych brudów, wchodząc do domu z dworu. Miłośnicy zwierząt na pewno zauważyli, że ich dywany brudzą się o wiele szybciej. Wiadomo jednak, że dom bez zwierząt jest smutny, a dom bez dywanów o wiele mniej przytulny. Dywany to też fantastyczny element dekoracyjny, który dopełnia stworzone wnętrze. Ponadto, stanowią one przyjemne, ciepłe podłoże dla stóp w chłodniejsze dni. Dlatego tak dobrym rozwiązaniem są dywany do prania w pralce. Przy ich wybieraniu warto kierować się tymi samymi kryteriami, co przy szukaniu zwykłego dywanu, czyli jakością wykonania i walorami estetycznymi. Jednocześnie jednak należy zwracać uwagę na wysokość runa, przędzę, z której dywan został wykonany, jego spód oraz sposób prania w pralce (temperatura). Idealnym przykładem dywanów niezwykle pięknych, a jednocześnie funkcjonalnych jest kolekcja Horeca, dostępna w naszym sklepie. Są to dywany wyjątkowe, łączące takie barwy, jak biel, jasny pudrowy róż i brąz ze wspaniałymi, kwiatowymi wzorami. Dywany Horeca mają zaledwie 5 mm wysokości, toteż brud nie wnika w nie głęboko i łatwo go usunąć. Są to dywany w 100% poliestrowe, bardzo trwałe i dobrej jakości. Można prać je w pralce bez obaw, że ulegną zniszczeniu. Jednocześnie mają one dodatkowy atut – antypoślizgowy spód.

Dywany do prania w pralce – idealne dla posiadaczy zwierząt

Inną kolekcją z naszego sklepu, z którą warto się zapoznać, szukając dywanów do prania w pralce, jest Blanka. Składa się ona z prostokątnych dywanów idealnie nadających się do powierzchni użytkowych. Ożywią i upiększą one każdą kuchnię czy przedpokój. Dywany Blanka również zostały wykonane z wysokiej jakości poliestru i wysokości ok. 5 mm. Także te dywany mają antypoślizgową powłokę, co jest gwarantem bezpiecznego ich używania. Ich uniwersalne wzory i barwy łączą w sobie szarość z brązem, różem, błękitem, beżem i innymi kolorami. Będą świetnie wyglądać w towarzystwie każdego rodzaju mebli. Warto przyjrzeć się również kolekcji Miami, z dywanikami do prania w pralce w 30 stopniach. To wspaniale wykonane, niezwykle estetyczne dywaniki, które świetnie nadadzą się do łazienki. Są one utrzymane w pięknych i modnych, pastelowych barwach. Spód dywaniku z kolekcji Miami jest antypoślizgowy, a jego powierzchnia wykonana jest z poliestru. To bardzo lekkie, owalne dywaniki o runie długości 5 mm. Świetne dywany dla posiadaczy zwierząt można również znaleźć w kolekcji Prestige. Są to dywaniki luksusowe, jednobarwne i bardzo wyraziste. Te ekskluzywne produkty idealnie nadadzą się np. do łazienki czy kuchni. Są one wykonane z akrylu i lurexu, a ich runo sięga nawet 20 mm. To prawdziwy raj dla stóp. Ponadto dywaniki te są okrągłe, lekkie i można je prać w pralce w 30 stopniach, bez obawy o ich odkształcenie czy utratę wspaniałej kolorystyki. Wysokie runo mają również nowoczesne dywany Kamel – sięga ono do 25 mm. Dywany te są wykonane z włókna syntetycznego, które dodatkowo pogrubiono i uczyniono bardzo gęstym dzięki technologii HEAT-SET. Dostępne są one w naszym sklepie w żywych barwach beżu, brązu i pudrowego różu. Oczywiście można je prać w pralce automatycznej.

Dywan Kamel - typu Shaggy nowoczesny, mięciutki - zieleń butelkowa

Wielbiciele czworonogów wcale nie muszą rezygnować z czystych i eleganckich wnętrz, urządzonych zgodnie z własnym gustem. Mogą skorzystać z pięknych dywanów tworzonych za pomocą nowoczesnych technologii, które można prać w pralce, bez obaw o ich zniszczenie.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: