Bezpieczne zakupy w sieci

   03/17/2020 11:57:41    0 Komentarzy
Bezpieczne zakupy w sieci

Sklep internetowy to wygodny sposób na udane zakupy, bez konieczności wychodzenia z domu. W 7 królestw dywanów dbamy o to, by transakcje odbywały się w bezpieczny i komfortowy dla Państwa sposób:

- korzystamy z certyfikatu SSL, który zapewnia pełną poufność podczas zakupów,

- wdrożyliśmy RODO, które prawnie zabezpiecza Państwa dane,

- płatności przeprowadzamy poprzez sprawdzone i bezpieczne systemy PayU oraz Przelewy24,

- przesyłki przekazujemy poprzez firmę kurierską DPD.

Dbamy o to, aby wszystkie dane podawane podczas transakcji pozostawały prywatne, a każdy z naszych Klientów czuł, że jego prawa są przestrzegane. Wprowadzone w sklepie rozwiązania są zgodne z wymogami narzuconymi przez instytucje państwowe i unijne.

 

Niestety, w związku z pandemią koronowirusa hasło "bezpieczne zakupy w sieci" nabrało nowego znaczenia. W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych kontrahentów, a także w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, sugerujemy wybór płatności online lub płatności bezgotówkowych. W 7 Królestw Dywanów umożliwiamy dokonanie zapłaty poprzez wspomniane wyżej systemy lub przelewem na nasze konto bankowe. Dzięki temu kontakt z kurierem będzie ograniczony do niezbędnego minimum, a ryzyko wzajemnego zakażenia patogenem znikome. Informujemy również, że firma kurierska DPD zmieniła zasady doręczenia i w przeciągu najbliższych tygodni osobisty kontakt oraz potwierdzenie doręczenia paczki podpisem nie będzie wymagane. Kurier zobowiązany jest jednak do kontaktu telefonicznego z Klientem i poinformowanie go o pozostawieniu paczki pod drzwiami. 

Sklep 7 Królestw Dywanów działa w normalnym trybie, a Państwa zakupy będą przygotowane z zachowaniem wszelkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa. Produkty w naszym sklepie pokryte są środkami antybakteryjnymi, dzięki którym są bezpieczne dla zdrowia i wolne od patogenów. Państwa komfort i satysfakcja z zakupów są dla nas najważniejsze! 


Info od DPD https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Aktualnosci

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: