Zalety korzystania z usług pralni dywanów?

   03/24/2020 15:21:23    0 Komentarzy
Zalety korzystania z usług pralni dywanów?

Jeśli zastanawiasz się, jakie są zalety korzystania z usług pralni dywanów, to warto byś zapoznał się z treścią poniższego artykułu. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji, dotyczących profesjonalnego czyszczenia, dezynfekcji, odświeżania i prania dywanów.

Profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to, przede wszystkim z wygody tego rozwiązania. Wiedza i doświadczenie osób świadczących takie usługi, jak pranie dywanów, pozwala na usunięcie, odświeżenie lub dezynfekcję tego wyrobu, bez ryzyka uszkodzenia czy odbarwienia. W dobie Internetu profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów można zamówić na dwa sposoby, bez wychodzenia z domu. Zlecenie można wysłać z pomocą e-maila lub też formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie firmy świadczącej tego typu usługi. Profesjonalne pranie dywanów możesz zamówić także telefonicznie. Po przyjęciu zgłoszenia kierowca przyjedzie pod wskazany adres i odbierze dywan od Ciebie. Każdy dywan w momencie odbioru jest znakowany, co wyklucza ryzyko zaistnienia jakichkolwiek pomyłek. Oddanie dywanu do pralni jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ możesz skorzystać z wielu świadczonych tam usług. Pralnia dywanów oferuje trzepanie mechaniczne przy użyciu specjalistycznej trzepaczki, wykonującej ponad 50000 uderzeń na minutę. Dzięki temu Twój dywan z łatwością pozbędzie się suchych zabrudzeń, takich jak piasek, włosy, sierść czy kurz.

Zalety korzystania z usług pralni dywanów – poznaj jej ofertę

Specjaliści zajmujący się czyszczeniem dywanów, segregują je po przyjęciu do prania, pod względem rodzaju runa i osnowy. Dlatego też możesz mieć 100% pewność, że Twój dywan Shaggy, wełniany lub ręcznie tkany, będzie poddawany odpowiednim zabiegom czyszczącym, innym niż ten z akrylu, polipropylenu czy wiskozy. Profesjonalna pralnia dywanów oferuje czyszczenie z pomocą odkurzacza kolumnowego, który pozwala dotrzeć do najgłębszych warstw dywanu i wbitych w runo zabrudzeń. Bogate doświadczenie osób zajmujących się profesjonalnym praniem dywanów, pozwala im dobrać właściwe środki czyszczące i konserwujące w taki sposób, aby nie uszkodziły one struktury runa i nie odbarwiły danego produktu. Po dokładnym odkurzeniu, przeprowadzane są oględziny dywanu, pozwalające wykryć plamy i wszelkiego rodzaju uszkodzenia włókien. W przypadku, gdy dywan nie posiada tego typu zanieczyszczeń, można poddać go wstępnemu praniu. Dywany, które można prać na mokro są czyszczone przy pomocy profesjonalnej myjki ciśnieniowej, która pracuje z odpowiednio dobraną siłą, w taki sposób, aby nie uszkodzić struktury runa.

Profesjonalne czyszczenie dywanów przy pomocy urządzeń i specjalnie dobranych środków chemicznych 

Profesjonalna pralnia dywanów dobiera odpowiednie środki chemiczne i wykorzystuje szorowarkę walcową, służącą do ich wcierania. Po nałożeniu chemii następuje pranie zasadnicze, trwające do 30 minut. Odbywa się ono przy pomocy szorowarki jednotarczowej. Czyszczenie to jest bardzo skuteczne i pomaga pozbyć się wszelkich, nawet bardzo trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Profesjonalna pralnia dywanów oferuje także płukanie dywanu oraz jego odwirowanie. Dzięki temu ze struktury runa usuwane jest aż 95% wody, a Twój dywan nie ulega deformacji i jego frędzle nie zostają odbarwione. Czas wirowania jest zależny od rodzaju poddawanego czyszczeniu dywanu. Każda profesjonalna pralnia dywanów gwarantuje także kontrolę jakości wykonanych prac. Specjalistyczne odplamianie dywanów kończy się ich wędrówką do suszarni, gdzie spędzają one kilka godzin, odparowując z resztek wody. Proces odplamiania i czyszczenia dywanów kończy się ich ponownym odkurzaniem, zaczesaniem runa i zapakowaniem dywanu w folię, by mógł w idealnym stanie wrócić do klienta.

Usługi, jakie oferuje profesjonalna pralnia dywanów, dadzą Ci pewność, że oddany tam przez Ciebie do czyszczenia produkt, nie tylko zostanie dokładnie uprany, ale również nie będzie narażony na powstanie jakichkolwiek odbarwień czy uszkodzeń. Jest to doskonała alternatywa samodzielnych prób odświeżania dywanów na mokro, które niejednokrotnie kończą się ich całkowitym zniszczeniem.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: