Dywan do kremowego pokoju

   05/25/2021 00:00:00    0 Komentarzy
Dywan do kremowego pokoju

Potrzebujesz dywanu do kremowego pokoju? Możliwości wyboru odpowiedniego egzemplarza jest bardzo dużo. Kremowy pokój to marzenie większości projektantów wnętrz, ponieważ jest on dla nich jak plac zabaw dla dzieci. Przy wyborze dodatków, kremowe tony dają szerokie pole do popisu i możliwość nadania pomieszczeniu kompletnego charakteru.

Kremowy pokój – jaki dywan?

Wybierając dywan do kremowego pokoju, okazuje się, że ilość wariantów może wprawić w poczucie ekscytacji. Dlatego dla ułatwienia poszukiwań warto odpowiedzieć na pytanie: jaki klimat chcemy w tym pokoju stworzyć? Od rodzaju odpowiedzi zależeć będzie dobór właściwej kolorystyki dywanu.

Kremowe królestwo spokoju

Kremowe wnętrza często narzucają pewną dozę elegancji i wysublimowania. Jeżeli całe wnętrze jest odą do monochromatyzmu i zostaje nam jedynie dobór dywanu, to jego intensywny kolor może burzyć spokój pomieszczenia. Dlatego nie należy się bać utrzymania trendu neutralnych odcieni pokoju, parując kolor dywanu z tonacją reszty pomieszczenia. Nie spowoduje to, że przestrzeń stanie się nudna czy nieekscytująca. Wręcz przeciwnie. Odpowiednio dobrana kolorystyka kremowego odcienia dywanu jedynie wzmocni poczucie szlachetności pomieszczenia. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. A stworzenie kremowej przestrzeni jako kojącej bazy, nie tylko wprowadza element spokoju i przywraca równowagę psychiczną, ale otwiera nas na rozmaite możliwości przy chęci wprowadzenia zmian.

Kropla koloru w kremowym pokoju

Kremowa kolorystyka pomieszczenia jest idealnym miejscem na to, żeby dywan stanowił widoczny element, tzw. statement piece. Wybierając egzemplarz np. w głębokim odcieniu kawy, czerni czy zieleni, doskonale przełamiemy kremową aranżację pokoju. Neutralny kolor pomieszczenia daje możliwość szaleństwa przy decyzji o dodatkach. I nie musi być to szokujący kolor, który będzie ewidentnym kontrapunktem kremu. Już nawet odcień szarości na dywanie wprowadzi do pomieszczenia element niespodzianki. Co więcej, do kremowego pokoju idealnie sprawdzi się dywan sznurkowy z polipropylenu, który nada pomieszczeniu klimat boho.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: