Brązowy dywan - bo przecież brąz nie jedno ma imię

   05/28/2018 10:00:04    0 Komentarzy
Brązowy dywan - bo przecież brąz nie jedno ma imię

Brąz jest barwą, która nadaje pomieszczeniu ciepłego charakteru. Dobrze komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i z klasycznymi wnętrzami. Dużą popularność zyskały brązowe dywany nadające wnętrzu ciepły, familijny klimat. Szeroka oferta pozwala na dobór dywanu zgodny z osobowością, stylem, a nawet z charakterem.

Dywan Fenix 03 brązowy

Jest to brązowy dywan dobry dla miłośników klasyki z ukierunkowaniem na vintage. Środek tkaniny zdobią rozłożyste kwiaty z domieszką beżu i pomarańczu, a boki wieńczą trójkolorowe biało-czarno-brązowe pasy. Idealny jako dywan do salonu podkreślający antyczne, masywne umeblowanie. Stworzony został w technologii Heat-Set Carving z dodatkowo wycinanymi wzorami.

DYWAN BCF-ALFA 16 – BRĄZOWY

Pora na nowoczesność – brązowy dywan BCF-Alfa 16 to hołd złożony współczesności. Dekorują go ciekawe, abstrakcyjno-geometryczne figury poprzecinane intrygującymi pasami, a całość kompozycji pozwala na dowolność interpretacji. Choć skąpany jest w uspokajających beżach i brązach, oryginalność wzoru ożywia umysł. Dywany z serii BCF-Alfa należą do najchętniej kupowanych w Polsce, ponadto pochodzą z tureckiej fabryki gwarantującej najwyższą jakość.

Brązowy dywan Fenix

Nadszedł czas na odrobinę impresji, którą zapewni brązowy dywan Fenix 01 S. Wzór sprawia wrażenie tajemniczych śladów nakreślonych na pustynnym piasku. Świetnie spełni się jako dywan do salonu – stąpając po nim będziemy mieć wrażenie chodzenia po skąpanej słońcem plaży, a wielość stonowanych kolorów, dobrze korespondujących z brązem, sprawi, że wnętrze nabierze ciekawego charakteru. Doskonale także wyciszy zmysły jako dywan do sypialni i nada wnętrzu wrażenie egzotyki i wyrafinowania.

DYWAN FANTAZJA 07S SZARO – BRĄZOWY

Ktokolwiek myśli, że zestawienie szarości i brązu jest nietrafione, powinien spojrzeć na szaro-brązowy dywan Fantazja 07S. Jasne wzory na stonowanym, ciepłym tle sprawiają wrażenie klisz filmowych, lub fotograficznych, co sprawia, że jest jednym z najoryginalniejszych brązowych dywanów będących na tej liście. Szare pasy można także zinterpretować jako morskie fale albo ośnieżone, górskie szczyty. Sami widzicie, że Fantazja 07S skutecznie rozbudza wyobraźnię i stymuluje kreatywność.

DYWAN SHAGGY JEDNOKOLOROWY – BRĄZOWY

Ten brązowy dywan jest właściwym wyborem dla osób bardziej zachowawczych. Choć pozbawiony wzorów, nada pomieszczeniu ciepły, przytulny klimat, dzięki czemu dobrze sprawdzi się jako dywan do salonu, czy dywan do sypialni. Jednokolorowy Shaggy posiada uniwersalny charakter, dobrze wtopi się w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrze. Jego 5-centymetrowe włosie sprawia, że dywan ten jest wyjątkowo przyjemny w dotyku. Zdecydowanie się na brązowego Shaggy świadczy o dobrym guście oraz o zmyśle praktycznym – jest odporny na zabrudzenia oraz odbarwienia.  Puszystość tego brązowego dywanu sprawi, że zatopienie w nim zmęczonych stóp będzie prawdziwą przyjemnością i przyniesie odrobinę, tak potrzebnego nam wszystkim, wytchnienia.   

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: