Szare dywany do nowoczesnych wnętrz

   05/28/2018 09:42:52    0 Komentarzy
Szare dywany do nowoczesnych wnętrz

Szarości to zdecydowane must-have każdego nowoczesnego wnętrza. Szare dywany tonują kompozycję przestrzeni i stanowią dobre tło dla mebli w odważniejszych odcieniach. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które sprawią, że Wasz dom przyciągnie spojrzenia i wzbudzi podziw rodziny i znajomych.

DYWAN EKSKLUZYWNY ADOMOTEX 02

Szary Dywan Ekskluzywny Domotex 02 doda charakteru i stylu każdemu pomieszczeniu. Fantazyjny wzór sprawi, że poczujecie się, jak właściciele luksusowego obrazu z galerii sztuki współczesnej. Domotex 02 nie jest zwyczajnym dywanem do salonu – stanowi raczej wyrafinowaną ekspozycję o intrygującej, metaforycznej głębi. Znajdujące się na nim okręgi i droga zmierzająca ku horyzontowi niosą otwartość na interpretację i refleksję.

Szary dywan Amazon z dodatkiem czerwonego

Kolejnym szarym dywanem, także dla miłośników sztuki, jest szaro-czerwony Amazon. Główny motyw dywanu przypomina piękny witraż, który ozdobi każdy pokój i doda mu smaku. Plamy czerwieni skąpane w uspokajającej czerwieni sprawiają, że Amazon sprawdzi się zarówno jako dywan do salonu, jak i dywan do sypialni. Kwiatowe pnącza wzbogacają kompozycję o tajemnicę i mistyczność, od której nie sposób będzie oderwać wzroku. Dodatkowym atutem dywanu Amazon jest odporność na odbarwienia i odkształcenia oraz łatwość jego czyszczenia. 

Szare dywany Fantazja

Kto powiedział, że szary dywan nie może być kolorowy? Brzmi to, jak sprzeczność, ale tylko pozornie. Wystarczy spojrzeć na dywan Fantazja 04, aby przekonać się o prawdziwości tego stwierdzenia. Jest zdecydowanie najbardziej hipnotyczny ze wszystkich szarych dywanów, jakie kiedykolwiek widziałam. Efekt ten udało się uzyskać dzięki geometrycznym, hipnotycznym wzorom, a oryginalnie pomyślane cieniowanie sprawia, że materiał wydaje się trójwymiarowy. Także odporny na uszkodzenia, jest według mnie raczej pomysłem na dywan do salonu, bo wzmaga uwagę, zamiast wyciszać umysł ;).

Szare dywany shaggy

Szary Dywan Shaggy 04 jest, jak sama nazwa wskazuje, kudłaty. Stanowi trafny miks szarości z beżem, a jasny wzór na tkaninie, intryguje i przypomina tajemny, trudny do odczytania podpis. Dzięki włochatej strukturze, Shaggy 04 sprawdzi się jako przytulny dywan do sypialni, miło łaskocze stopy. Jest nietuzinkowy i oryginalny, pasuje do kogoś o barwnej osobowości.

Dywan Bella Ptaszki

Jeśli ktoś sądzi, że szare dywany do pokoju dziecinnego to nudne rozwiązanie, powinien zobaczyć dywan Bella 02 Szary z uroczymi zdobiącymi go ptaszkami i kwiatkami. Bajkowy wzór dekorują fiolety, błękity, róże, odrobina czerwieni – każde dziecko będzie zachwycone takim dywanem. Wielość baśniowych elementów rozbudzi wyobraźnię każdego malca, a magiczne, wielobarwne ptaszki sprawią, że będzie chciał wyruszyć do kolorowej, beztroskiej krainy zabawy. Warto wspomnieć, że szary dywan Bella 02 spełnia wszelkie wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, posiada nawet specjalny certyfikat zgodności. To właściwy wybór każdego świadomego rodzica.  

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: