Artystyczne dywany

   05/23/2018 12:29:18    0 Komentarzy
Artystyczne dywany

Artystyczne dywany to prawdziwe dzieła sztuki, które wyglądają jakby wyszły spod pędzla największych sław w świecie malarskim. Różnica tkwi w tym, że zamiast być ozdobą ścian jak na obrazy przystało, są dekoracją podłogi. Są uniwersalne i pasują do różnych wnętrz, dodając każdemu z nich oryginalności i atrakcyjności.

DYWANY JAKO DZIEŁA SZTUKI

Dywany już dawno przestały być zwykłymi podłogowymi ozdobami. Nie są też zwykłym, neutralnym tłem dla kanapy, fotela, czy kawowego stolika. Teraz grają pierwszy skrzypce i to nie byle jakie, bo najbardziej designerskie. Dodają pomieszczeniu zadziornego charakteru i coraz odważniej decydują o kolorystyce całego wnętrza. Artystyczne dywany, jak sami artyści, urzekają wzorami, deseniami, doborem włosia. Mają nas zachwycać i doskonale im się to udaje. Możemy sobie zadawać pytanie, czy jest to zwyczajny dywan, czy prawdziwe dzieło malarstwa lub grafiki.

7 Królestw Dywanów wychodzi naprzeciw każdemu konsumentowi i w swojej bogatej ofercie posiada również warianty dla prawdziwego konesera sztuki. Wszystko po to, by sprostać gustom każdego, nawet najbardziej wymagającemu konsumentowi.

Jeśli jesteście miłośnikami piękna, późniejsze propozycje są idealne dla Was. Znajdziecie w nich wyraziste wzory, oryginalne połączenie kolorów, wielobarwne aplikacje, patchworki, a wszystko połączone w idealną całość, która przyciągnie wzrok naszych gości. Przecież wiadomo nie od dzisiaj, że każdy właściciel mieszkań, który chce, by jego wnętrza wyróżniały się na tle innych odwiedzanych przez nich, powinien skusić się na zakup jednej z naszych wariantów.

Dywany z kolekcji Picasso są powiewem świeżości i innowacyjnego podejścia do designu. Widziane już wielokrotnie wzory, zostały wzięte na warsztat i tknięto w nich drugie życie. Perfekcyjnie łączą klasykę z nutką nowoczesności i dostarczają nam idealnego dodatku do salonu lub sypialni.

Kolorowe wstęgi  mogą z czystym sumieniem udawać prawdziwe dzieło sztuki w najbliższym muzeum.

Patchwork połączony nowoczesnym artystycznym zacięciem? Nie ma sprawy! Mamy idealną propozycję - Picasso 06 Patchwork.

KLASYKA ZAWSZE NA TOPIE

We wnętrzach stylowych idealnie dopasowują się dywany, które są wariacjami na temat dywanów perskich. Znane już w starożytności, przeżywają obecnie kolejną młodość. Pomimo tego, że perskie dywany kojarzą się bardziej z poprzednimi epokami, jesteśmy teraz świadkami jak następuje zwrot akcji w designie i teraz brylują one w naszych salonach, czy też sypialniach.

7 Królestw Dywanów i idealne propozycje perskich dywanów, które odmienią nasze wnętrza: dywan akrylowy Avangarde, dywan Astoria w kolorze złotym.

Jedno należy w tej całej modzie na artystyczne dywany przyznać, niezależnie od kolorystyki, kształtu i designie, dekoracyjne okrycia podłogowe stały się bardzo ważnym elementem wystroju naszych mieszkań i wszystko wskazuje na to, że długo się to nie zmieni. Lepiej, ten trend będzie się rozwijać. Nam to nie przeszkadza, bo piękny dywan to zawsze idealny dodatek do naszego wnętrza. Dodatkowo, jeśli mało nam szaleństwa, możemy ozdobić ściany naszym dywanem, jako gwiazda naszego wnętrza.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: