Filtruj według

Szerokość (dotyczy chodników)

Antypoślizgowy spód

Możliwość prania w pralce w 30°

Kształt

Wykładziny na metry oraz na wymiar

Showing 1 - 12 of 16 results

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Wykładzina to bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie w zakresie wykończenia podłogi. To wybór trwały i komfortowy, który dodatkowo dodaje wnętrzom unikalnego, bardziej przytulnego charakteru. Płytki lub panele wydają Ci się zbyt chłodne, zbyt neutralne? Postaw na miękką wykładzinę dywanową, a przebywanie w pomieszczeniach będzie przyjemnością. Dostępność różnorodnych produktów pozwoli Ci znaleźć wzór, który najlepiej sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a możliwość zamówienia wykładziny na metry oraz na wymiar umożliwi jej precyzyjne dopasowanie.

Wykładziny na metry oraz na wymiar – co wybrać?

Świat wykładzin jest obecnie bardzo bogaty. Masz więc do wyboru ogrom wzorów, struktur i kolorów. Wykładziny dzielą się m.in. na te o krótkim runie i długim, puchatym włosiu. W zależności od tego, z jakiego rodzaju przędzy zostały wykonane, mają też różne właściwości. Najpopularniejsze są modele wykonane z włókien syntetycznych, które są odporne na zaplamienie, nie przyciągają kurzu i się nie elektryzują, jednak wybór należy do Ciebie. Nie brakuje nawet wykładzin, które przepuszczają ciepło, a więc mogą być montowane na ogrzewaniu podłogowym. Zazwyczaj masz możliwość zamówienia wykładziny na metry oraz na wymiar. Co to oznacza?

Wykładzina na metry to najpopularniejsze rozwiązanie. Te pokrycia podłogowe występują w rolkach o różnej szerokości – przeważnie od 2 do 5 metrów. Chcąc wykończyć pokój, musisz więc dokładnie go wymierzyć, aby zamówić odpowiednią ilość wykładziny na metry. Ceny materiałów również podawane są w przeliczeniu na metr bieżący. Montaż będzie najprostszy, gdy wykładzina będzie szersza niż pomieszczenie. Pomoże to uniknąć tworzenia łączeń, co mogłoby utrudnić samodzielne położenie wykładziny. Wówczas należy tylko dociąć materiał do wymiarów wnętrza. Można też zdecydować się na wykładziny na wymiar.

Wykładziny na wymiar to rozwiązanie dla tych, którzy chcą przeprowadzić samodzielny montaż i którym zależy na idealnym wykończeniu podłogi. Wystarczy podać wymiary pomieszczenia, by otrzymać kawałek wykładziny idealnie do nich dostosowany. Nie każdy sklep oferuje takie rozwiązanie, jednak w 7kd.pl kupisz wykładziny na wymiar bez większego problemu.

Stylowe i praktyczne wykładziny na metry oraz na wymiar

Jak wykończyć podłogę, aby była elegancka, trwała i komfortowa? Wykładziny na metry oraz na wymiar to bardzo ciekawe i korzystne rozwiązanie. Ich cena zwykle jest niższa niż wysokiej jakości płytek czy paneli, a oferują świetne parametry użytkowe i wysoką trwałość. Współcześnie wykładziny dywanowe są produkowane z użyciem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości włókien, dlatego nadają się do każdego pomieszczenia. Wybierz bajecznie kolorowy wzór do pokoju dziecka albo stonowany, neutralny model do przedpokoju czy sypialni. Współcześnie wykładziny na metry oraz na wymiar stosuje się nawet w łazienkach i kuchniach! Możesz też nimi wyłożyć przedpokój lub schody. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wzorów, które ożywią i uatrakcyjnią każdą aranżację wnętrza. Sprawdź, co przygotowaliśmy!