Najmodniejsze dywany - nasze zestawienie

   05/24/2018 15:28:23    0 Komentarzy
Najmodniejsze dywany - nasze zestawienie

Nowy rok rozgościł się u nas w najlepsze, więc warto zatrzymać się na chwilę i zorientować się w najnowszych trendach w świecie dywanów na sezon 2018. Należy jednocześnie pamiętać, że ten dodatek wystroju naszych pomieszczeń jest bardzo indywidualny, bo zależy od naszego wyczucia stylu, wnętrza pokoju i przez to trudno wskazać jeden, wiodący trend. Ale podejmujemy to wyzwanie!

Chciałeś w tym sezonie odpuścić z zakupem dywanu? Zmień szybko zdanie, bo ten dodatek wraca do łask i ma zasłonić swoim wyglądem panele oraz płytki ceramiczne. Spraw, by Twoja ozdoba podłogi aż krzyczała, by goście zwrócili na nią uwagę. Dywan ma być dekoracją naszego salonu i zbierać komplementy, być tematem rozmów podczas spotkań towarzyskich. W sypialni ma pełnić rolę przytulnego dodatku i ożywić wnętrze. Natomiast przedpokoju ma przełamać nudę i zachęcać do wejścia w głąb mieszkania.

VINTAGE

Rok 2018 upłynie w obecności dywanów stylizowanych na vintage, czyli wzór z poprzedniej epoki połączony z nowoczesnością z nutką stylu marokańskiego. W 7 Królestw Dywanów znajdziesz idealnie pasujące pod ten opis propozycje.

Dywany stylizowane na vintage, pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, gdzie łączymy dwa style, oraz do tradycyjnych, gdzie decydujemy się na jedną konkretną stylistykę.

DYWAN STYLIZOWANY NA STARY

Wyobraźcie sobie teraz dywan stylizowany na stary, poprzecierany, zaniedbany, ale jednocześnie z wysokim runem, grubym włosiem i zatrzymujący ciepło. Tak, jest to jednak z propozycji na sezon 2018. Kolorystyka takiego dywanu jest ciepła, a wzór współczesny, ale stylowy.

DYWAN Z KOLEKCJI AMBASADOR

PATCHWORK ,,NA CZASIE"

Patchwork jest kolejnym trendem, który od kilku sezonów jest „na czasie”. Z jednej strony jest to design ubiegłych sezonów, ale teraz wraca w nowoczesnym wydaniu, które może nas zaskoczyć. Dywany wzorowane na patchworku idealnie komponują się w surowym, wręcz loftowym wnętrzu. Nasza propozycja patchworkowego dywanu.

DYWAN Z KOLEKCJI PICASSO

Geometria i natura ma teraz swoje 5 minut. Może nawet i 10! Kupuj, co chcesz. Masz wolną rękę i dobieraj do swojego wnętrza… wszystko! W sezonie 2018, będą modne wzory abstrakcyjne, obrysowane od kalki rodem z Ameryki lat 60- i 70-tych. Dodajmy do tego jeszcze motywy roślinne oraz zwierzęce i mamy całość. Jeśli zdecydujemy się na wzory w egzotyczne ptaki lub wielkie, zielone liście monstery, która dalej wiedzie prym w fasonach roślinnych, to musimy być tego świadomi, że był to strzał w 10!

Obok mocnych kolorów, znajdzie się miejsce dla tych o kilka tonów jaśniejszych. Czyli dywanowe ombre. Zaczynamy od mocnej, zdecydowanej barwy i przechodzimy w coraz jaśniejszy odcień, który zanika także we wzór i co za tym idzie, zwraca na siebie uwagę. I o to chodzi!

SHAGGY

W obecnym sezonie nie możemy zapomnieć o dywanach Shaggy. W tym roku spodziewać się możemy niespotykanego do tej pory koloru w naszych wnętrzach. Dlaczego? Tą barwą jest czarny, który staje się coraz bardziej popularny i niebawem w każdym mieszkaniu będziemy mogli zetknąć się z taką ozdobą. Sami się przekonajcie jak ciekawie komponuje się z wnętrzem.

DYWAN Z KOLEKCJI SHAGGY

Rok 2018 zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o design dywanów. Jesteśmy ciekawi, na co się zdecydujecie i czym przyozdobicie swoje wnętrza, które są dla Was osobistą wizytówką.

Podziel się wpisem:

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: (Nie opublikujemy)
   Strona (URL z http://)
* Komentarz: